پرش به محتوای اصلی

اختتام 40 پروژه در سازمان‌های مشتری از سوی تیم فنی و استقرار چارگون

گزارشی از اختتام پروژه‌ها در واحد استقرار چارگون

گزارش پروژه‌های خاتمه یافته تیم فنی و استقرار چارگون در فاصله زمانی نیمه مرداد تا نیمه مهرماه امسال از عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه‌ دیدگاه در40 سازما‌ن‌ مشتری خبر می‌دهد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در فهرست پروژه‌های پایان‌یافته تیم فنی، راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات در فدراسیون‌های تنیس، انجمن‌های ورزشی، ورزش‌های دانشگاهی، اسکی، اسکیت، کبدی، سوارکاری، گلف و فدراسیون کوهنوردی و صعود‌های ورزشی به چشم می‌خورند.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین نصب نرم‌افزار پیشنهادات در اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس و صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین استقرار نرم‌افزارهای حسابداری، خزانه داری، قرارداد‌ها، انبار، اموال، خرید و تدارکات، املاک و تشریفات معاملات در بانک آینده را با موفقیت به پایان رساند.
در ادامه پروژه‌های استقرار چارگون در دو ماه اخیر، همچنین نصب نرم‌افزار مکاتبات، فکس، ایمیل و BPMSدر شرکت زرجین بافت و استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5 در شرکت‌های فولاد سیرجان ایرانیان شرکت پیام هونامیک و استقرار نرم‌افزار تشکیلات در شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا نیز خاتمه‌یافته اعلام شده‌اند.
بنابراین گزارش، موسسه خانه کتاب ایران به نرم‌افزارهای دیدگاه همراه و به مکاتبات 5 و سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار به نرم‌افزارهای جلسات، کار‌ها و مدیریت اسناد مجهز شده‌اند.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین توانسته است استقرار نرم‌افزار آموزش در شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، نرم‌افزارهای مکاتبات 5، جلسات، کار‌ها و BPMS در شرکت سمت و سو توسعه ایرانیان و نرم‌افزار مکاتبات در دانشگاه اسلامی غنا را با موفقیت به پایان برسانند.
نصب و را‌ه‌‌اندازی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، فکس، ایمیل، دیدگاه همراه درشرکت بیمه اتکایی ایرانیان و استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، ECE، پرسنلی و حضور و غیاب در دانشگاه علوم پزشکی مجازی، استقرار نرم‌افزارهای دیدگاه همراه، حقوق و دستمزد در شرکت کاهنربا و نرم‌افزار حضور و غیاب در بانک رفاه از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته تیم فنی چارگون هستند.
در گزارش اختتام پروژه تیم فنی و مدیران استقرار چارگون همچنین به را‌ه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات 5 در گروه ماشین‌سازی تبریز و شرکت مهندسی و ساختمانی صبانفت و استقرار‌ نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، ECE و حسابداری مالی در موسسه آموزش عالی علمی -کاربردی قوه قضائیه (شهید قدوسی) و نرم‌افزارهای مدیریت اسناد و دیدگاه همراه در شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان اشاره شده است.
استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، مدیریت اسناد، دیدگاه همراه، تشکیلات، حضور و غیاب، ارزیابی عملکرد، حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات، انبار، اموال و خرید و تدارکات در دانشگاه محقق اردبیلی و نرم‌افزارهای مکاتبات 5، جلسات، فکس و دیدگاه همراه در پژوهشگاه نیرو نیز از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته چارگون تا نیمه مهرماه امسال اعلام شده‌اند.
استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5 در مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران و شرکت ایده‌های تجارت هوشمند سیمرغ، شرکت بیمه تعاون، شرکت فولمن و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات 5 و پروتکل ECE در مرکز آموزشی و فرهنگی سما (واحد بروجرد) و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری نیز توسط تیم فنی چارگون به اتمام رسیده‌ است.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد، مصطفی حصامی و خانم‌ها مهسا اشرفی، رویا داخته و شراره رضائیه برعهده داشتند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.