گزارش پروژه‌های خاتمه یافته تیم فنی و استقرار چارگون در فاصله زمانی نیمه مرداد تا نیمه مهرماه امسال از عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه‌ دیدگاه در40 سازما‌ن‌ مشتری خبر می‌دهد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در فهرست پروژه‌های پایان‌یافته تیم فنی، راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات در فدراسیون‌های تنیس، انجمن‌های ورزشی، ورزش‌های دانشگاهی، اسکی، اسکیت، کبدی، سوارکاری، گلف و فدراسیون کوهنوردی و صعود‌های ورزشی به چشم می‌خورند.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین نصب نرم‌افزار پیشنهادات در اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس و صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین استقرار نرم‌افزارهای حسابداری، خزانه داری، قرارداد‌ها، انبار، اموال، خرید و تدارکات، املاک و تشریفات معاملات در بانک آینده را با موفقیت به پایان رساند.
در ادامه پروژه‌های استقرار چارگون در دو ماه اخیر، همچنین نصب نرم‌افزار مکاتبات، فکس، ایمیل و BPMSدر شرکت زرجین بافت و استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5 در شرکت‌های فولاد سیرجان ایرانیان شرکت پیام هونامیک و استقرار نرم‌افزار تشکیلات در شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا نیز خاتمه‌یافته اعلام شده‌اند.
بنابراین گزارش، موسسه خانه کتاب ایران به نرم‌افزارهای دیدگاه همراه و به مکاتبات 5 و سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار به نرم‌افزارهای جلسات، کار‌ها و مدیریت اسناد مجهز شده‌اند.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین توانسته است استقرار نرم‌افزار آموزش در شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، نرم‌افزارهای مکاتبات 5، جلسات، کار‌ها و BPMS در شرکت سمت و سو توسعه ایرانیان و نرم‌افزار مکاتبات در دانشگاه اسلامی غنا را با موفقیت به پایان برسانند.
نصب و را‌ه‌‌اندازی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، فکس، ایمیل، دیدگاه همراه درشرکت بیمه اتکایی ایرانیان و استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، ECE، پرسنلی و حضور و غیاب در دانشگاه علوم پزشکی مجازی، استقرار نرم‌افزارهای دیدگاه همراه، حقوق و دستمزد در شرکت کاهنربا و نرم‌افزار حضور و غیاب در بانک رفاه از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته تیم فنی چارگون هستند.
در گزارش اختتام پروژه تیم فنی و مدیران استقرار چارگون همچنین به را‌ه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات 5 در گروه ماشین‌سازی تبریز و شرکت مهندسی و ساختمانی صبانفت و استقرار‌ نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، ECE و حسابداری مالی در موسسه آموزش عالی علمی -کاربردی قوه قضائیه (شهید قدوسی) و نرم‌افزارهای مدیریت اسناد و دیدگاه همراه در شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان اشاره شده است.
استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، مدیریت اسناد، دیدگاه همراه، تشکیلات، حضور و غیاب، ارزیابی عملکرد، حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات، انبار، اموال و خرید و تدارکات در دانشگاه محقق اردبیلی و نرم‌افزارهای مکاتبات 5، جلسات، فکس و دیدگاه همراه در پژوهشگاه نیرو نیز از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته چارگون تا نیمه مهرماه امسال اعلام شده‌اند.
استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5 در مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران و شرکت ایده‌های تجارت هوشمند سیمرغ، شرکت بیمه تعاون، شرکت فولمن و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات 5 و پروتکل ECE در مرکز آموزشی و فرهنگی سما (واحد بروجرد) و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری نیز توسط تیم فنی چارگون به اتمام رسیده‌ است.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد، مصطفی حصامی و خانم‌ها مهسا اشرفی، رویا داخته و شراره رضائیه برعهده داشتند.

اشتراک گذاری :