پرش به محتوای اصلی

اختتام پروژه استقرار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در شرکت ساختمانی و راه‌سازی تاریر

پروژه استقرار «مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه» در شرکت ساختمانی و راه‌سازی تاریر با نصب و استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد با موفقیت به پایان رسید. شرکت ساختمانی و راه‌سازی تاریر بنا بر نیاز به استفاده از سیستم جامع اداری ماالی در واحدهای مختلف سازمانی اعم از اداری، مالی و منابع انسانی، تصمیم به خریداری مجموعه نرم‌افزار سازمانی گرفت و با بررسی ویژگی‌های مختلف نرم‌افزارهای سازمانی با توجه به مبتنی بر وب بودن مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و همچنین استفاده از این مجموعه نرم‌افزاری از طرف شرکت‌های مشابه، اقدام به خرید نرم‌افزارهای یادشده نمود.

هم‌اکنون، این سیستم‌ها در دفتر مرکزی و دفاتر پروژه‌ها و به منظور استفاده 250 کاربر راه‌اندازی شده است. از منافع ایجادشده در این سازمان به واسطه راه‌اندازی نرم‌افزارهای یادشده، می‌توان به دسترسی به تمامی احکام پرسنلی، مشاهد کارکرد حضور پرسنل و آرشیو مرخصی‌ها و ماموریت‌ها و فیش حقوقی داخل سیستم، اشاره کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

شرکت ساختمانی و راه­سازی تاریر در سال 1370 با اتکاء به تجارب طولانی مؤسسین و با هدف فعالیت در زمینه حفاری، شمع ­ریزی، راه­سازی، پل سازی و حفر تونل تأسیس شد و تاکنون علاوه بر مشارکت در پروژه­ های ملی، بیش از 50 پروژه مختلف عمرانی را با موفقیت به اتمام رسانده است تا علاوه بر ایجاد اشتغال، سهم بسزایی در توسعه راه­ها و عمران ایران اسلامی داشته باشد. این شرکت ضمن دریافت لوح تقدیر از کارفرمایان خود، موفق به اخذ رتبه یک در رشته راه­ و ترابری از سازمان مدیریت و برنامه­ریزی کشور شده است. دریافت نشان استادندارد ملی و گواهی کیفیت “HSE , ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008” حاکی از عزم راسخ شرکت تاریر در تحول و دسترسی به کیفیت برتر با حفظ مدیریت زمان در سایه خلاقیت بوده است. در راستای نیل به این هدف، شرکت تاریر همواره تلاش نموده تا با به خدمت گرفتن آخرین فن­آوری روز دنیا در زمینه ماشین­آلات راه‌سازی و استفاده از نیروی انسانی متخصص، ضمن معرفی ابتکارهای مهندسی و روش­های جدید مدیریتی و حرفه ­ای در اجرای پروژه­ ها (استانداردPMBOK)، یاری رساندن به شکوفائی صنعت ملی و نیز حضور فعال در بازارهای داخل و خارج از کشور را سرلوحه فعالیت­های خود قرار دهد.

اطلاعات تکمیلی از طریق سایت به آدرس  https://www.tarrier.co.ir/faدسترس است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی قرار گرفت
نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی قرار گرفت

نرم‌افزار اموال از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی ... ادامه مطلب »

فکس
فکس

با استفاده از سیستم فکس به عنوان یکی از سرویس‌های زیرساخت حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، امکان متمرکز سازی ... ادامه مطلب »

تشکیلات سازمانی
تشکیلات سازمانی

سیستم تشکیلات سازمانی به عنوان بخشی از سیستم جامع حوزه منابع انسانی است که مدیریت واحدها، پست‌ها و مشاغل سازمان ... ادامه مطلب »

سیستم جامع رفاه

از آنجا که ارائه خدمات رفاهی یکی ابزارهای موثر در ایجاد انگیزه و جبران خدمات پرسنل محسوب می‌شود، مدیریت تسهیلات ... ادامه مطلب »

خرید و تدارکات
خرید و تدارکات

برنامه‌ریزی و سامان‌دهی فرآیند خرید و تأمین کالا و خدمات، به گونه‌ای که بهترین انتخاب با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین ... ادامه مطلب »

دیدگاه همراه
دیدگاه همراه

رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ... ادامه مطلب »

راهکار سازمان‌های توزیع‌شده
راهکار سازمان‌های توزیع‌شده

پراکندگی جغرافیایی یکی از اصول اجتناب‌ناپذیر بنگاه‌های کاری بزرگ است که به واسطه آن کاهش هزینه‌های ارتباطی و تسهیل و ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.