پروژه استقرار «مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه» در شرکت ساختمانی و راه‌سازی تاریر با نصب و استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد با موفقیت به پایان رسید. شرکت ساختمانی و راه‌سازی تاریر بنا بر نیاز به استفاده از سیستم جامع اداری ماالی در واحدهای مختلف سازمانی اعم از اداری، مالی و منابع انسانی، تصمیم به خریداری مجموعه نرم‌افزار سازمانی گرفت و با بررسی ویژگی‌های مختلف نرم‌افزارهای سازمانی با توجه به مبتنی بر وب بودن مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و همچنین استفاده از این مجموعه نرم‌افزاری از طرف شرکت‌های مشابه، اقدام به خرید نرم‌افزارهای یادشده نمود.

هم‌اکنون، این سیستم‌ها در دفتر مرکزی و دفاتر پروژه‌ها و به منظور استفاده 250 کاربر راه‌اندازی شده است. از منافع ایجادشده در این سازمان به واسطه راه‌اندازی نرم‌افزارهای یادشده، می‌توان به دسترسی به تمامی احکام پرسنلی، مشاهد کارکرد حضور پرسنل و آرشیو مرخصی‌ها و ماموریت‌ها و فیش حقوقی داخل سیستم، اشاره کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

شرکت ساختمانی و راه­سازی تاریر در سال 1370 با اتکاء به تجارب طولانی مؤسسین و با هدف فعالیت در زمینه حفاری، شمع ­ریزی، راه­سازی، پل سازی و حفر تونل تأسیس شد و تاکنون علاوه بر مشارکت در پروژه­ های ملی، بیش از 50 پروژه مختلف عمرانی را با موفقیت به اتمام رسانده است تا علاوه بر ایجاد اشتغال، سهم بسزایی در توسعه راه­ها و عمران ایران اسلامی داشته باشد. این شرکت ضمن دریافت لوح تقدیر از کارفرمایان خود، موفق به اخذ رتبه یک در رشته راه­ و ترابری از سازمان مدیریت و برنامه­ریزی کشور شده است. دریافت نشان استادندارد ملی و گواهی کیفیت “HSE , ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008” حاکی از عزم راسخ شرکت تاریر در تحول و دسترسی به کیفیت برتر با حفظ مدیریت زمان در سایه خلاقیت بوده است. در راستای نیل به این هدف، شرکت تاریر همواره تلاش نموده تا با به خدمت گرفتن آخرین فن­آوری روز دنیا در زمینه ماشین­آلات راه‌سازی و استفاده از نیروی انسانی متخصص، ضمن معرفی ابتکارهای مهندسی و روش­های جدید مدیریتی و حرفه ­ای در اجرای پروژه­ ها (استانداردPMBOK)، یاری رساندن به شکوفائی صنعت ملی و نیز حضور فعال در بازارهای داخل و خارج از کشور را سرلوحه فعالیت­های خود قرار دهد.

اطلاعات تکمیلی از طریق سایت به آدرس  https://www.tarrier.co.ir/faدسترس است.

اشتراک گذاری :