پرش به محتوای اصلی

اتمام ده‌ها پروژه‌ در سازمان‌های مشتری از سوی تیم استقرار چارگون

پروژه‌های مختلفی از سوی تیم فنی و استقرار چارگون در سازمان‌ها و شرکت‌های مشتری به اتمام رسید.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، مدیران پروژه واحد استقرار چارگون توانستند در مدت کمتر از دوماه، ده‌ها پروژه‌ را در سازمان‌های مشتری عملیاتی کنند که از آن جمله می‌توان به اتمام استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه، فکس، حسابداری مالی، پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد در شرکت ستاره عمران زمین و نصب نرم‌افزار مکاتبات و سرویس‌های دریافت و ارسال ایمیل و ECE در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی اشاره کرد.
تیم استقرار چارگون همچنین نصب نرم‌افزار مکاتبات و سرویس‌های دریافت و ارسال ایمیل،تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و تبادل اطلاعات درون سازمانی Sync را در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه و استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، آموزش را در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی به پایان رساند.
این تیم توانست در شرکت مدیریت توسعه پایدار فضای میرا، استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه و نصب نرم‌افزار مکاتبات، دیدگاه همراه، فکس، ECE در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک را با موفقیت به پایان برساند.
بنابراین گزارش، تیم استقرار چارگون، نرم‌افزار مکاتبات، دیدگاه همراه، ECE را در پروژه شرکت فولاد بوتیای ایرانیان، نرم‌افزار مکاتبات و سرویس‌های فکس، Sync را در مرکز بهداشت غرب اهواز و نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد را در شرکت خدمات بیمه‌ای پشتوانه آینده‌سازان عملیاتی کردند.
در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی نیز پروژه‌های مختلفی از سوی چارگون اجرایی شدند که از آن جمله می‌توان به استقرار نرم‌افزار مکاتبات، دیدگاه همراه، فکس، ECE در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، نرم‌افزار مکاتبات، فکس، ECE در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوهبنان اشاره کرد.
تیم فنی چارگون همچنین عملیاتی شدن نرم‌افزار دیدگاه 5، دیدگاه همراه، فکس را در دو شرکت دارویی به‌بان شیمی و شرکت داروسازی فارابی، نصب نرم‌افزار مدیریت اسناد در شرکت کارگزاری آبان و استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، مدیریت کارها، مدیریت جلسات را در موسسه حسابرسی مفید راهبر به پایان رساند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.