بانک آینده با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری از مجموعه دیدگاه دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

ayande

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، سپیده غیاثوند، کارشناس فروش محصول با اشاره به خرید نرم‌افزارهای جامع حوزه اتوماسیون اداری مجموعه دیدگاه از سوی بانک آینده گفت: این بانک با هدف حذف مکاتبات کاغذی و افزایش سرعت انجام امور مکاتباتی و تسهیل امور اداری، سرویس های جامع اتوماسیون اداری را خریداری کرده است.
وی ادامه داد: این بانک پیش از این نیز مجموعه نرم افزارهای حوزه منابع انسانی مجموعه دیدگاه را خریداری کرده بود که هم اکنون نزدیک به 3500 کاربر از آن بهره می برند.
به گفته کارشناس فروش محصول چارگون، در حوزه اتوماسیون اداری مجموعه دیدگاه، علاوه بر پشتیبانی کامل فرآیندها و تعاملات مورد نیاز برای تولید و گردش نامه‌ها و مکتوبات اداری، چرخه‌های مربوط به مدیریت زمان پرسنل، مدیریت کارها، جلسات و اطلاعات سازمان نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد.
“بانک آینده” به استناد مصوبه یک‌ هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی شکل گرفته و هم اکنون در غالب شعب پراکنده در سراسر کشور به فعالیت مشغول است.

وب سایت اینترنتی این بانک با آدرس https://www.ba24.ir/ در دسترس است.

اشتراک گذاری :