بانک کشاورزی نصب و راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه در مراکز مدیریت و کلیه شعب این بانک را عامل کارآمدی و پویایی ساختارهای اداری اعلام کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در شماره 137 ماهنامه اختصاصی بانک کشاورزی با عنوان «پیام مهر» گزارشی ویژه از مزیت‌های نصب و راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه در این بانک منتشر شده است.
در این گزارش آمده است: کارگروه استقرار سیستم اتوماسیون اداری نوین در بانک کشاورزی با بررسی سوابق و ارزیابی فنی شرکت‌های نرم‌افزاری حاضر در مناقصه این بانک،‌ شرکت چارگون و مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را برگزید.
سیستم مکاتبات اداری دیدگاه از سال 94 تا پایان سال 95 در3 مرحله با عنوان «سیستم اتوماسیون اداری مهر» در ادارات مرکزی،‌ مدیریت شعب بانک‌ در استانها و کلیه شعبه بانک نصب و راه‌اندازی شد.
در این نشریه بر مزیت‌ها و ویژگی‌های مثبت و تاثیرگذار نرم‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه تاکید شده و آن را عامل افزایش سرعت و تسهیل در ارتباطات درون و برون سازمانی و همچنین افزایش کارآیی و کاهش مدت زمان پاسخ‌گویی به مکاتبات برشمرده است.
از دیگر مزیت‌های اشاره شده در ماهنامه اختصاصی بانک کشاورزی درباره نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، صرفه‌جویی در هزینه‌ها به ویژه در خرید کاغذ و چاپ آن، امکان دسترسی کاربران به سیستم و انجام امور خارج از بانک، ایجاد کارتابل الکترونیکی مدیران برای انجام امور روزانه، امکان طراحی فرم‌ها و فرآیندها بر روی بستر سیستم اتوماسیون اداری، ایجاد ارتباط بین سیستم آرشیو بانکی و نرم‌افزار مکاتبات و… عنوان شده است.
بانک کشاورزی نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه که خود نام «سیمای مهر» بر آن نهاده را به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های مکاتبات اداری موجود در بازار و در تمام سطوح این بانک با بیش از 18 هزار کاربر فعال معرفی کرده است.
بهزاد نامدار- کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون که مسئولیت اجرای این پروژه در بانک کشاورزی را برعهده داشته است نیز در گفت‌وگویی کوتاه با روابط عمومی چارگون، ایجاد تحول در ساختارهای اداری بانک کشاورزی را تایید کرد.
وی گفت: بی‌شک مکانیزاسیون بانک کشاورزی، یکی از بزرگترین پروژه‌های ملی در نظام بانکی کشور است.
نامدار ادامه داد:عملیاتی کردن نرم‌افزار مکاتبات در بانک کشاورزی با برنامه‌ریزی منسجم و نهایت همراهی و همکاری مدیران ارشد این بانک در طول 18 ماه اجرایی شد.
به گفته وی، برگزاری کلاس‌های مداوم آموزشی،‌ تهیه فیلم، آموزش از راه دور مدیران و کاربران شعب، مراکز استانی و همچنین ایجاد میز امداد برای پیشتبانی کامل از آنها و رفع مشکلات و نواقص احتمالی ازجمله اقدامات برای انجام این پروژه بود.
کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون خاطرنشان کرد:‌ به روزرسانی نامه‌های اداری در بانک کشاورزی از 4 هزار نامه در فاز اول به بیش از 14 هزار نامه در پایان فاز سوم رسیده بود که همین امر نشان می‌دهد،‌ نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه بهترین بستر برای تحقق شعار بانکداری سبز و حذف کامل کاغذ در بانک کشاورزی را مهیا کرده است.

اشتراک گذاری :