پرش به محتوای اصلی

با هم 20 سالگی چارگون را جشن گرفتیم

خانواده بزرگ چارگون همزمان با 20 سالگی شرکت و پایان یک‌سال فعالیت،‌ همدلی و همکاری با یاد و خاطره همکاران از دست رفته در سانحه هوایی آسمان، گرد هم جمع شدند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


به گزارش روابط عمومی، 23 اسفندماه در جشنی باشکوه با حضور همکاران چارگون و اعضای خانواده‌هایشان از عملکرد موفق  340 پرسنل شرکت در واحدهای مختلف تقدیر شد.
جشن پایان سال چارگون هرسال به بهانه سالروز تاسیس شرکت و یک سال همکاری و همراهی پرسنل در روزهای پایانی اسفندماه هر سال برگزار می‌شود. این جشن امسال با 20 سالگی چارگون و پایان دو دهه فعالیت مستمر و اثرگذار در صنعت نرم‌افزار ی کشور، مقارن شده بود.
در آغاز جشن 20 سالگی، فرزاد رحمانی- مدیرعامل و شاهین طبری رییس هیات مدیره چارگون در سخنانی به اتفاقات و رویدادهای 20 سال گذشته چارگون و روزهای تلخ و شیرین آن، اشاره کردند.
رحمانی تاکید کرد: در طول 20 سال گذشته همه همکاران چارگون با اتکا به همراهی خانواده‌هایشان و توانمندی و دانش خودشان توانسته‌اند همواره در یک کار تیمی و مشارکتی، دستاوردهای بزرگی را در کشور رقم بزنند.
وی بر تاثیرگذاری محصول نهایی فکر و اندیشه  پرسنل چارگون در کسب و کارهای اقتصادی و ساختارهای اداری کشور تاکید کرد و افزود: همه ما در موفقیت و پویایی سازمان‌های خدمات‌دهنده به مردم نقش مثبت داریم و از این جهت بر خود می‌بالیم. وی در ادامه با معرفی اعضای کارگروه رفاهی و تعاونی چارگون از فعالیت یکساله آنان تقدیر و تشکر کرد.
شاهین طبری- رئیس هیات مدیره چارگون نیز در سخنانی کوتاه ابعاد دیگری از فعالیت‌های 20 ساله شرکت به ویژه اقداماتش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی را برای خانواده‌های همکاران شرح داد.
به گزارش روابط عمومی چارگون، جشن 20 سالگی چارگون با برگزاری 2 مسابقه جشنواره غذا و بازی دبرنا همراه بود. 11 تیم شرکت‌کننده از همکاران چارگون در 3 بخش پخت بهترین غذا، پیش غذا و دسر با هم رقابت کردند که در پایان تیم «خوشمزه مثل باقلوا» به سرپرستی مریم حسنی با اکثریت آرا اول شد.
تیم‌ «دولُپی» با سرپرستی ملیحه شعبانی در رتبه دوم، تیم «غلام پاستاپز» با سرپرستی مونا سلیمانی در رتبه سوم و تیم «سالادیوم» به سرپرستی آتنا امین در رتبه چهارم قرار گرفتند. رای‌گیری در این جشنواره از طریق اپلیکیشن «سازمان من» انجام شد.
در ادامه جشن، همه مهمانان جشن تولد چارگون، ‌برگه‌های دبرنا دریافت کردند و پس از اتمام بازی به 4 نفر که همه شماره‌هایشان را خط زده بودند، جایزه داده شد. مجید شیخلر، مهدی احمدی راد، زینب رحیمی و هانا رحمانی برندگان خوش شانس این بازی بودند.
برگزاری کنسرت موسیقی با حضور همکاران خوش ذوق چارگونی و برگزاری بازارچه خیریه فروش صنایع دستی به نفع موسسه خیریه همگام نیز از دیگر جذابیت‌های جشن چارگون بود.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.