مدیرعامل موسسه خیریه همگام از برگزاری دوره جدید رویداد آینده بهتر در شهریور ماه خبر داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

darvishi

دامور درویشی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر گفت: دوره‌های “آینده بهتر” پاسخی است حرفه‌ای برای ورود قدرتمند به بازار کار و رسیدن به آینده‌ای مطلوب.
وی ادامه داد: این رویداد به مانند سال‌های گذشته به همت موسسه خیریه همگام در محل سالن‌ همایش‌های مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار می‌شود.
وی همچنین به تعامل با جامعه یاوری برای ساخت مدرسه در مناطق محروم و متناسب سازی آن برای کودکان معلول اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در موسسه خیریه همگام از ابتدای سال تا کنون، شاهد اجرای برنامه‌ها و طرح‌های اثربخشی بوده‌ایم که همواره با استقبال مخاطبان و علاقمندان مجموعه، همراه شده‌اند‌.
مدیرعامل موسسه خیریه همگام، تخصیص 6 میلیون تومان برای نوروز 95 را یکی از این فعالیت‌ها دانست و گفت: با همکاری موسسه مهرگیتی این مبلغ برای خرید شب عید دانش‌آموزان هموفیلی استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافت.
دوریشی تاکید کرد: طرح جمع‌آوری کتاب‌های دسته دوم برای تجهیز کتابخانه‌های مناطق محروم نیز طرح دیگری بود که خوشبختانه با استقبال علاقمندان مواجه شد و طی آن توانستیم 370 جلد کتاب را جمع‌آوری کنیم و با همکاری موسسه خیریه مهرگیتی برای تجهیز کتابخانه مدرسه‌ای در سیستان و بلوچستان ارسال کنیم.
مدیرعامل موسسه خیریه همگام همچنین از خرید کاغذ بریل برای انجمن نابینایان ورامین خبر داد و گفت: جمع‌آوری درب‌‌های پلاستیکی برای خرید ویلچر برای معلولین نیز با مشارکت همکاران شرکت چارگون در حال انجام است.

اشتراک گذاری :