پرش به محتوای اصلی

برگزاری مسابقه کتابخوانی در چارگون

مسابقه کتابخوانی در چارگون

خواندن کتاب در تمام سبک‌ها لذت خاصی دارد. هیچ فرقی نمی‌کند که به چه ژانری علاقه داشته باشیم. مطالعه کتاب لحظات ویژه و خاصی را برایمان خلق می‌کند که فراموش‌ نشدنی‌اند.

برخی علاقه‌دارند کتاب را در خانه بر روی تخت یا مبل بخوانند. برخی هم از اینکه در کافه‌ای بنشینند و همراه با نوشیدن قهوه، صفحاتی از یک کتاب را ورق بزنند، لذت بیشتری می‌برند. حتی ممکن است افرادی ترجیح بدهند از زمان خود در تاکسی و مترو برای کتابخوانی استفاده کنند. در هر حال کتاب‌ها ما را به دنیای جدیدی می‌برند و تجربیات حیرت‌انگیز و هیجان‌انگیز را برایمان می‌سازند.

لحظاتی که از تمام دغدغه‌ها و اتفاقات روزمره رها می‌شویم. زمان‌هایی که با شخصیت‌های داستانی یک رمان همذات‌پنداری می‌کنیم. به‌خصوص که این روزها با وجود اپلیکیشن‌های کتاب متنی و صوتی کتابخوانی بسیار راحت و آسان شده است.

اهداف مسابقه کتابخوانی در چارگون

برگزاری مسابقه کتابخوانی در چارگون در همین راستا و با هدف ترویج کتابخوانی ترتیب داده شد. این برنامه شهریور ماه برای تشویق و ترغیب دوستان چارگون به کتاب و کتابخوانی اجرا شد. این طرح از تاریخ 15 شهریور 1401 با ابتکار تیم رفاهی چارگون به همکاران شرکت اعلام شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مراحل اجرایی طرح کتابخوانی

در اولین مرحله در مسابقه کتابخوانی در چارگون 10 کتاب پرفروش و معروف در حوزه خودشناسی و رمان انتخاب شدند. کتاب‌های زیر مواردی بود که در این طرح در حوزه‌های داستانی و خودشناسی انتخاب شدند:

  • “اثر مرکب” نوشته دارن هاردی
  • “تختخوابت را مرتب کن” اثر ویلیام اچ. مک دریون
  • “شدن” اثر میشل اوباما
  • “انسان در جستجوی معنا” اثر ویکتور فرانکل
  • “هفت عادت مردمان مؤثر” اثر استفان کاوی
  • “خودت باش دختر” اثر ریچل هالیس
  • کتاب‌های “1984” اثر جورج اورول
  • “ملت عشق” اثر الیف شافاک
  • “آتش بدون دود” اثر نادر ابراهیمی
  • “چشم‌هایش” اثر بزرگ علوی

معرفی این کتاب ها و خلاصه‌ای از آنها در صفحه اینستاگرام چارگون قرار گرفت. در مرحله بعد از همکارانی که این کتاب‌ها را مطالعه کرده بودند دعوت شد تا در مسابقه اینستاگرامی کتابخوانی شرکت کنند.

10 سؤال چهار گزینه‌ای از میان این 10 کتاب طراحی شد. 60 نفر در این مسابقه جذاب شرکت کردند و 19 نفر از همکارانی که به 7 سؤال و یا بیشتر پاسخ درست دادند، برنده اشتراک 3 ماهه اپلیکیشن نوار (ناشر کتاب‌های صوتی) شدند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.