پرش به محتوای اصلی

برگزاری هفته دوم بازی‌های گروهی مسابقات جام فوتسال چارگون در حضور تماشاگران

حضور تیم فوتسال چارگون در مسابقات فوتسال جام انفورماتیک

دومین هفته بازی‌های گروهی مسابقات جام فوتسال چارگون با برگزاری 6 بازی روز پنج‌شنبه سوم بهمن‌ماه در مجموعه ورزشی کشتیرانی در حضور تماشاگران تیم‌های مختلف، برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


در این هفته قراراست 12 تیم از ساعت 17 و 30 دقیقه بعد از ظهر روز سوم بهمن‌ماه به مصاف یکدیگر بروند.
علیرضا کشاورز- سرپرست تیم فوتسال چارگون معتقد است؛ تمامی تیم‌های حاضر در این دوره مسابقات از نظر فنی، انسجام و یکدستی نسبت به سال‌های قبل، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند که این امر نشان از انگیزه‌بخشی، اهمیت و تاثیرگذاری جام فوتسال چارگون در سازمان‌های مشتری است.
به گفته او، چارگون امسال با دوتیم الف و ب در چهارمین مسابقات جام فوتسال شرکت کرده است که تیم الف بازی روز افتتاحیه در 26 دیماه را با نتیجه 4 بر صفر به الیت دارو واگذار کرد؛ اما تیم ب چارگون در مسابقات گروهی، تیم بهستان دارو را با نتیجه یک بر صفر مغلوب کرد و به پیروزی رسید.
او به گرامی‌داشت یاد و خاطره جان‌باختگان پرواز تهران_یاسوج در این دوره از مسابقات اشاره کرد و گفت:‌ همه اعضای تیم، بازی افتتاحیه را به یاد همکاران از دست رفته چارگون به ویژه محمدحسین برزگری که دروازه‌بان تیم بود، انجام دادند. بی‌شک یاد و خاطره محمدحسین عزیز همیشه و درهمه جا با اعضای تیم فوتسال چارگون همراه خواهد بود.
کشاورز همچنین از بلامانع بودن حضور خانواده محترم تیم‌های شرکت کننده در مسابقات فوتسال جام مشتریان چارگون برای تشویق بازیکنان خبر داد و گفت : امیدواریم تا این مسابقات را با حضور گرم تماشاگران با شور و هیجان بیشتری برگزار کنیم.
چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون از پنج شنبه 26 دیماه تا یکم اسفندماه با هدف توسعه فرهنگ ورزش و تقویت همدلی و تعامل بین سازمان‌های مشتری چارگون برگزار می‌شود.
چارگون با برگزاری چندین دوره موفق از مسابقات فوتسال تلاش کرده است تا در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و گسترش شبکه‌های ارتباطی و تعاملی بین سازمان‌های مشتری‌،‌ رویکردی متفاوت را در پیش بگیرد. ایجاد زمینه همکاری و همراهی سازمان‌های مشتری درحوزه‌های غیرکاری، کسب تجربه در فضایی تازه از ارتباطات و امکان شبکه‌سازی کاربران دیدگاه با یکدیگر را می‌توان از اهداف چارگون برای برنامه‌ریزی و تدارک، مسابقات جام فوتسال چاگون دانست.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.