تبیین نقش فناوری در مدیریت فرآیندهای کسب و کار هم‌زمان با گردهمایی سالانه چارگون

کارشناس مسئول استقرار مدیریت فرآیندها از برگزاری کارگاه آموزشی« نقش فناوری در مدیریت فرآیندهای کسب و کار» در هفتمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون خبر داد.


محسن سیف محمدی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: در سالهای اخیر، یکی از غالب ترین نگرشها به ایجاد تغییرات در کسب و کار سازمان‌ها، فرآیند مهندسی مجدد کسب و کار است، چارگون تلاش می‌کند با ارائه آخرین اطلاعات و گزارش‌ها از مدیریت فرآیندها سازمان‌های مشتری خود را در بکارگیری از ابزارهای و راهکارهای مختلف و پیشرفته، همراهی کند .
وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی «نقش فناوری در مدیریت فرآیندهای کسب و کار» گفت: این کارگاه آموزشی با سرفصل‌های مختلفی توسط یکی از برجسته‌ترین اساتید این حوزه و مدیرعامل نماینده انحصاری ABPMP در ایران برپا می‌شود تا آخرین تحولات و تغییرات درباره مهندسی مجدد کسب و کار را به اطلاع علاقمندان برساند.
سیف محمدی اضافه کرد: تشریح گستردگی انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در جهان، آشنایی با نمایندگان ABPMP در جهان، دلایل اهمیت مدیریت فرآیندهای کسب و کار و چگونگی روند بهره‌گیری از مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران و جهان از جمله سرفصل‌های آموزشی این کارگاه آموزشی هستند.
به گفته وی، رویکرد داخلی و بین‌المللی در بهره‌گیری از فناوری در مدیریت فرآیندهای کسب و کار، شرح مباحث کارگاه ارائه تحلیلی از آینده آن در جهان و تبیین جایگاه فناوری در مدیریت فرآیندهای کسب و کار نیز از دیگر محورهای این کارگاه خواهند بود.
دکتر مهرداد کرمانی، مدرس این کارگاه آموزشی است. او ریاست نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران و مدیریت پروژه اولین جایزه ملی مدیریت فرآیندهای کسب و کار و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در صنایع مختلف را در کارنامه خود دارد. دکتر مهرداد کرمانی مدیر عامل شرکت مشاوره مدیریتی بهفا، نماینده انحصاری ABPMP در ایران و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران است.

برچسب ها: , , , , , , , ,