خانواده بزرگ چارگون، پایان یک‌سال فعالیت،‌همدلی و همکاری با دستاوردهای بزرگ را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی، 19 اسفندماه در جشنی باشکوه با حضور همکاران چارگون و اعضای خانواده‌هایشان از عملکرد موفق 280 نفر از کارکنان شرکت در واحدهای مختلف تقدیر شد.
در این جشن فرزاد رحمانی- مدیرعامل چارگون در سخنانی با تقدیر از فرزندان و همسران همکاران چارگون خاطرنشان کرد: همکاران من با اتکا به همراهی خانواده‌هایشان توانسته‌اند، دستاوردهای افتخارآمیزی را در سطح ملی رقم بزنند.
رحمانی همزمان با نمایش تصاویر ۲۸۰ نفر پرسنل چارگون از حاضران در سالن درخواست کرد تا همگی آنها را بابت تلاش‌های خستگی‌ناپذیرشان، تشویق کنند.
مدیرعامل چارگون ضمن تقدیر از اعضای گروه تعاونی و رفاهی چارگون از سال‌های حضور پژمان داوودی به عنوان رییس واحد فروش و خدمات و سرپرست گروه مسئولین حساب و همچنین حضور موفق بهزاد نامدار- کارشناس استقرار اتوماسیون اداری در پروژه بانک کشاورزی قدردانی کرد.
در ادامه این مراسم، شاهین طبری- رئیس هیات مدیره چارگون نیز ابعاد دیگری از فعالیت شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی را برای خانواده‌های همکاران شرح داد. او راه‌اندازی کمپین 11 ایران و برگزاری مسابقات بوچیا در هفته گرامی‌داشت معلولین و توانیابان را برای همکارن چارگون در موسسه خیریه همگام،‌ تجربه‌ای فراموش نشدنی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی چارگون، جشن 18 سالگی چارگون با برگزاری 3 مسابقه نیز همراه بود. همکاران چارگون در 2 بخش پخت بهترین دسر،‌ بهترین پیش خوراک و همچنین بهترین تزیین خوراک‌ها با بهره‌گیری از نماد چارگون به رقابت پرداختند.
جایزه بهترین دسر و بهترین تزیین با نماد چارگون در خوراک‌ها را بهزاد نامدار، جایزه بهترین پیش خوراک را بهاره حیدری و جایزه بهترین عکس سلفی با بی‌مصرف‌ترین شی در فضای پیرامونی را حسین جلیلی دریافت کردند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

اشتراک گذاری :