جلسات دیدگاه؛ انتخاب مدیران شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان

شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی برنامه موبایلی جلسات دیدگاه تحت وب،‌ همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

علیرضا کشاورز، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: این شرکت، پیش از این با هدف ایجاد تحول در ساختار اداری خود نرم‌افزار مکاتبات و جلسات از راهکار اتوماسیون اداری و سرویس‌های دریافت و ارسال ایمیل و فکس و دیدگاه همراه را خریداری کرده بود. در حال حاضر مدیران این شرکت به توسعه دامنه نفوذ نرم‌افزارهای دیدگاه در این مجموعه تصمیم گرفته‌اند.
وی ادامه داد: انتخاب جدید مدیران شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان، برنامه موبایلی جلسات دیدگاه بوده است که با هدف مدیریت بهینه زمان و کارآمدسازی جلسات این شرکت تهیه شده است.
به گفته کارشناس فروش محصول چارگون، این اپلیکیشن، ابزاری موثر برای آرشیو اطلاعات، سوابق و مصوبات جلسات سازمان‌هاست که بخش‌هایی از قابلیت‌های نرم‌افزار جلسات دیدگاه را پوشش می‌دهد.
کشاورز خاطر نشان کرد: این اپلیکیشن می‌تواند کلیه مراحل مربوط به تشکیل یک جلسه شامل رایزنی‌های پیش از جلسه، تعیین دبیر، جستجوی زمان آزاد برای تشکیل جلسه و ورود اطلاعات دستور جلسات و مسائل پس از برگزاری جلسه مانند تخصیص وظایف مرتبط با صورت‌جلسه و تبدیل صورت‌جلسه به نامه و ..را تحت پوشش قرار دهد.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون را جناب آقای علی قاسم‌پور برعهده دارد.

برچسب ها: , , , , , , , ,