جهانگیر پورصمیمی معتقد است: کارگاه آموزشی «هنر شناخت مردم» براساس مسئولیت‌پذیری اجتماعی شرکت چارگون نسبت به مشتریانش طرح‌ریزی شده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مدرس رسمی تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI) در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI) به همه افراد کمک می‌کند تا خود و دیگران را به خوبی بشناسد و براساس این شناخت‌ها رفتار کند.
وی ادامه داد: این روش به ما کمک می‌کند تا با خودشناسی نسبت به توسعه رفتارهای مثبت خود اقدام کنیم، آنها را پرورش دهیم و با دیگران به بهترین شکل تعامل برقرار کنیم.
پورصمیمی افزود: (MBTI) پاسخی مناسب به چگونگی خودشناسی است و مسیر رشد شخصیتی و مفید بودن را به افراد نشان می‌دهد و نقاط ضعف و قوت آنها را به نمایش می‌گذارد.
وی با تقدیر از چارگون برای پیشگامی در برگزاری کارگاه آموزشی «هنر شناخت مردم» گفت: این اقدام به شناخت مشتریان از (MBTI) و توسعه فضای تعامل و بالندگی روابط انسانی در این سازمان‌ها منجر خواهد شد.
وی با بیان اینکه برگزاری این کارگاه آموزشی سومین همکاری من با چارگون است تاکید کرد: با نیازسنجی و بررسی دقیق، توانسته‌ایم 2 کارگاه «جبران خدمات» و یک کارگاه «هنر شناخت مردم» را برای افزایش آگاهی‌های مدیران و کارشناسان برگزار کنیم که خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شده‌اند.
به گفته وی،‌ استقبال سازمان‌های مشتری از کارگاه‌های آموزشی چارگون نشان می‌دهد که این شرکت در حوزه مسئولیت‌اجتماعی خود به خوبی عمل کرده است.
لازم به یادآوری است که کارگاه یک‌روزه هنر شناخت مردم روز 28 اردیبهشت‌ماه از ساعت 8:30 تا 15:30 با حضور جمعی از کارشناسان و نمایندگان منابع انسانی سازمان‌های مشتری در مرکز آموزش ومشاوره چارگون برپا خواهد شد.

اشتراک گذاری :