حضور موسسه اعتباری کاسپین در جمع مشتریان چارگون

موسسه اعتباری کاسپین با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

حمید رضا ترکمان، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: موسسه اعتباری کاسپین نرم‌افزار مکاتبات از حوزه اتوماسیون اداری و سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و LINK را خریداری کرده است.
وی یادآور شد: مدیران موسسه اعتباری کاسپین در تلاشند تا با مکانیزه کردن گردش نامه‌های حقیقی و حقوقی از نیروی متمرکز در مجموعه، بیشترین بهره را ببرند و تحولی کارآمد را در ساختار اداری و انسانی مجموعه خود ایجاد کنند.
وی با بیان اینکه مجموعه نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، زیرساختی قوی و کامل برای رفع کلیه نیازهای سازمان‌ها و شرکت‌هاست ادامه داد: با استفاده از امکانات این مجموعه، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان فراهم می‌شود و مستند شدن روال‌ها موجبات شفاف‌سازی و بهینه‌سازی چرخه‌های اداری را فراهم می‌کند.
به گفته کارشناس فروش محصول چارگون، مکانیزه شدن فرآیندها در حوزه مکاتبات علاوه بر حذف کاغذ، پاسخ‌گویی به مخاطبین اعم از سازمان‌ها و مراجعه‌کنندگان را تسریع می‌کند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به سرکار خانم مهسا اشرفی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , ,