حضور مسئولین حساب مشتریان چارگون در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

کارشناسان دفتر حساب مشتریان چارگون این‌بار برای انجام فرآیند ممیزی مجموعه نرم افزاری دیدگاه در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم حاضر شدند.

صفیه رحمانی- مسئول حساب دفتر تبلیغات اسلامی قم درگفت‌وگو با روابط عمومی چارگون خاطرنشان کرد: دفتر تبلیغات اسلامی قم از سال 88 بهره‌برداری ازمجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه را آغاز کرده است.
وی ادامه داد: در حال این مجموعه با ۱۵۰۰ کاربر از نرم‌افزارهای مختلف اتوماسیون اداری، مالی، لجستیک،‌ مدیریت فرآیندها و منابع انسانی دیدگاه بهره می‌برد.
مسئول حساب دفتر تبلیغات اسلامی قم خاطرنشان کرد: در گام اول برای ممیزی فرآیندهای کیفیت و چگونگی کارکرد نرم‌افزارهای دو راهکار لجستیک و منابع انسانی در این مجموعه بازنگری و بررسی خواهد شد و پس از آن در سایر حوزه‌ها ادامه خواهد یافت.
به گفته وی، این دفتر از نرم‌افزارهای آموزش، پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و تشکیلات سازمانی از راهکار منابع انسانی و نرم‌افزارهای انبار و حسابداری اموال، ‌اموال ودارایی‌های ثابت، جمع‌دار همراه و خرید و تدارکات از راهکار لجستیک بهره می‌برد.
گفتنی است؛ دفتر حساب مشتریان چارگون حفظ و ارتقای رضایت مشتری، شناسایی و ارائه راهکار درباره ریسک‌های موجود، پیگیری درخواست‌ها و نیازهای مشتری و ارائه‌ پاسخ مناسب در حداقل زمان ممکن را به عنوان مهمترین اهداف در دستور کار خود قرار داده است.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,