خانواده بزرگ چارگون ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، شادی و موفقیت روزافزون را برای همه مشتریان و همراهان آرزو دارد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

norooz

به گزارش روابط عمومی چارگون، یک سال دیگر از همراهی چارگون با جامعه بزرگ مشتریان خود گذشت که برآیند آن، تلاش اعضای خانواده چارگون در توسعه محصولات و کیفیت خدمت‌رسانی به آنها بوده است. در این سال تعداد زیادی از سازمانهای کشور برای نخستین بار به جمع مشتریان چارگون پیوستند و تاثیر بکارگیری محصولات و استفاده از خدمات چارگون را از نزدیک احساس کردند.
چارگون تلاش کرد تا در سالی که گذشت با ارزیابی هوشمندانه از وضعیت بازار و توجه خاص به نیاز حقیقی مشتریان، محصولاتی را تولید کند که مدیران کسب‌وکارهای مختلف را در بهینه مصرف کردن منابع سازمان یاری کند. این ارزیابی‌ها به رونمایی دو محصول نرم افزار کارها و نرم‌افزار جلسات منجر شد که خوشبختانه در گردهمایی سالانه چارگون مورد استقبال گسترده مشتریان قرار گرفت.
امیدواریم در سال جدید نیز با اتکا به مشاوره و همراهی مشتریان و خلاقیت نیروی انسانی زبده و با دانش چارگون، گامی نو در تولید محصول و افزایش کیفیت خدمات دهی خود بر داریم.
چارگون در سال جدید بهروزی و پیروزی هرچه بیشتر برای مشتریان آرزومند است و به همراهی بیشتر آنها برای توسعه بهینه محصولات و خدمات خود دلگرم است.

اشتراک گذاری :