پرش به محتوای اصلی

موفقیت موسسه خیریه همگام در جلب توجه شرکت‌ها به کمپین ۱۱ ایران

کمپین ۱۱ ایران فعال در حوزه معلولین
مدیرعامل موسسه خیریه همگام از موفقیت کمپین ۱۱ ایران می‌گوید
موسسه خیریه همگام و موفقیت در کمپین ۱۱ ایران

مدیرعامل همگام از موفقیت این موسسه خیریه در جلب توجه شرکت‌ها به مسئولیت اجتماعی و کمپین ۱۱ ایران می‌گوید.

دامور درویشی به اقدامات موسسه خیریه همگام در همکاری با خیریه‌های فعال حوزه کودکان کار و تهیه بسته‌های معیشتی و آموزشی برای افراد نیازمند اشاره کرد و گفت: در جلب توجه عموم مردم و شرکت‌ها به کمپین ۱۱ ایران و فرهنگ‌سازی در حوزه معلولین که اصلی‌ترین هدف موسسه همگام است، بسیار موفق بوده‌ایم.
او ادامه داد: این کمپین با هدف فرهنگ‌سازی برای حضور حداکثری معلولان در اجتماع، افزایش ظرفیت پذیرش آنها از سوی مردم و آماده‌‌سازی فضاهای عمومی برای حضورشان در جامعه طراحی شد. خوشحالم که اعلام کنم امروز شرکت‌ها، گروه‌ها و افراد زیادی به ما پیوسته‌اند و با هم اتفاقات بسیار خوبی را رقم زده‌ایم.
وی اضافه کرد: با حمایت یکی از سازمان‌های مشتریان چارگون «جام سفیران ۱۱ ایران» را با مسابقات بوچیا برگزار کردیم که در جلب مشارکت‌های عمومی برای ترویج اهداف کمپین موثر بود. در این مسابقات، معلولان با جمعی از نام‌آوران و چهره‌های شناخته شده پارالمپیکی و از افراد غیر معلول رقابت کردند و برنده شدند.
به گفته وی، برگزاری این مسابقات با همکاری موسسه آموزشی و نیکوکاری رعد در چند دوره دیگر نیز تکرار شده است.

غرفه چارگون در رویداد توان‌تک
غرفه چارگون در رویداد توان‌تک

مدیرعامل موسسه خیریه همگام همچنین به برگزاری رویداد توان تک اشاره کرد و گفت: در سال ۹۸ برای سومین ۳ سال پیاپی با همکاری موسسه خیریه رعد، رویداد توان تک را در جریان برگزاری نمایشگاه الکامپ برگزار کردیم.
وی ادامه داد: این رویداد بر معرفی استارتاپ‌هایی که معلولین راه‌اندازی کرده‌اند و یا کسب و‌کارهای که به این قشر از افراد جامعه، خدمات داده و در ارتقای کیفیت زندگی انها موثرند، تمرکز دارد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

درویشی تاکید کرد: برگزاری این رویداد تاثیر بسزایی در جلب مشارکت مخاطبان دولتی و خصوصی نمایشگاه الکامپ داشت و پس از آن، طرح‌ها و برنامه‌های زیادی با محور مسئولیت اجتماعی در حوزه معلولین و توان‌یاب‌ها آغاز شدند.
مدیرعامل موسسه خیریه همگام همچنین از تجهیز سایت کامپیوتری یکی از مدارس یاسوج به یاد همکاران جانباخته چارگون در سانحه هواپیمایی آسمان اشاره کرد و گفت: این اقدام به پاسداشت یاد و خاطره آنها و نمایش گوشه‌ای از تلاششان برای رساندن فناوری و تکنولوژی به همه مناطق کشور، صورت گرفت.

درویشی با اظهار امیدواری نسبت به افزایش حساسیت مثبت شرکت‌های حوزه فناوری به کمپین ۱۱ ایران گفت: توجه به این موضوع نه تنها مسئولیت اجتماعی چارگون بلکه مسئولیت همه افراد جامعه است‌.
وی تصریح کرد: این کمپین به همه ما یادآوری می‌کند معلولین بخش بزرگی از جامعه ما را تشکیل می‌دهند که به دلیل معضلات فرهنگی، اجتماعی و نبود امکانات مناسب شهری و شغلی در میان ما کمتر دیده می‌شوند.
مدیرعامل موسسه خیریه همگام یادآورشد: مسائل فرهنگی بیشترین عامل بازدارنده برای حضور معلولین در جامعه هستند به همین دلیل در چارگون و همگام همه تلاشمان را برای رفع موانع و جلب مشارکت بیشتر سایر شرکت‌ها و نهادها در این امر مهم، بکار می‌گیریم.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.