پرش به محتوای اصلی

در گردهمایی مشتریان چارگون اعلام شد: 11 ایران،کمپینی برای آگاه سازی نسبت به معلولین

در گردهمایی مشتریان چارگون اعلام شد 11 ایران،کمپینی برای آگاه سازی نسبت به معلولین

کمپین 11ایران که با هدف آگاه سازی مردم نسبت به دلایل حضور اندک معلولین در اجتماع  و وجود مشکلات فراوان آنها درحوزه‌های مختلف، طراحی شده است در پنجمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون مورد توجه و حمایت نمایندگان سازمان‌های مدعو قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
IMG_0612

به گزارش روابط عمومی چارگون، در پنجمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون دامور درویشی، مدیرعامل موسسه خیریه همگام با تشریح برنامه‌های این موسسه از جمله برنامه آینده بهتر برای ورود قدرتمند معلولین به بازار کار گفت: در همین راستا کمپین 11 ایران نیز برای جلب توجه جامعه نسبت به مشکلات اجتماعی، شغلی، شهری و سایر معضلات معلولین راه‌اندازی شده است.
وی ضمن دعوت از مشتریان چارگون برای حمایت از این کمپین گفت: 11 درصد از جمعیت ایران دچار معلولیت هستند که متاسفانه به دلایل مختلف از جمله نوع نگاه مردم، فقدان امکانات مناسب شهری، فرهنگی و ورزشی و ..  در اجتماع کمتر دیده می‌شوند.
به گفته مدیرعامل موسسه همگام، یک فرد دارای معلولیت در موفقیت آمیزترین حالت خود ۱۶ برابر یک فرد عادی امکان افسردگی دارد؛ چرا که او هر چقدر هم تلاش کند و بهترین باشد در جامعه محدود معلولین، بهترین است و مردم او را از خود نخواهند دانست. وی گفت: مجموع این تلاش‌ها، نقطه امیدی برای جلب توجه عموم جامعه به معلولین و مشکلات آنها و افزایش ظرفیت پذیرش آنها در اجتماع فراهم کرده است.
شاهین طبری، رییس هیات مدیره چارگون نیز در نشست خبری پنجمین گردهمایی سالانه که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد ضمن دعوت از آنها برای حمایت از کمپین 11 ایران تاکید کرد: توجه به این موضوع نه تنها مسئولیت اجتماعی چارگون بلکه مسئولیت همه افراد جامعه است‌. وی با تاکید بر اینکه نام کمپین برگرفته از حضور۱۱ درصدی معلولان در جامعه است تصریح کرد: این کمپین به همه ما یادآوری می‌کند معلولین بخش بزرگی از جامعه ما را تشکیل می‌دهند که به دلیل معضلات فرهنگی، اجتماعی و نبود امکانات مناسب شهری و شغلی، در میان ما کمتر دیده می‌شوند.
به گفته وی مسائل فرهنگی بیشترین عامل بازدارنده برای حضور معلولین در جامعه است به طوریکه ممکن است امکانات و خدماتی برای آنها  تدارک دیده شده باشد اما از جانب سایر مردم، حقوق معلولان برای استفاده از این امکانات رعایت نشود.
طبری با بیان اینکه مسائل فرهنگی بیشترین عامل بازدارنده برای حضور معلولین در جامعه است تاکید کرد: معمولا کارفرمایان به افراد معلول اعتماد نمی‌کنند، توانمندی او را باور ندارند و به همین دلیل امکان دستیابی به فرصت‌های شغلی برای معلولان به حداقل می‌رسد.
طومار11 ایران
به گزارش روابط عمومی چارگون، طومار کمپین 11ایران و امضای آن توسط مدعوین یکی از جذاب‌ترین بخش‌های جانبی پنجمین گردهمایی مشتریان چارگون بود. مهمانان با امضای این طومار حمایت خود را از اهداف معنوی آن اعلام کردند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.