پرش به محتوای اصلی

بازی‌های پُرگل حاصل رقابت در دور دوم مرحله گروهی مسابقات جام فوتسال چارگون

دور دوم مرحله گروهی مسابقات جام فوتسال چارگون با برگزاری 10 دیدار در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت‌ماه پیگیری شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، بازی نخست مرحله گروهی مسابقات جام فوتسال چارگون در روز پنچ‌شنبه هفتم اردیبهشت قرار بود بین تیم‌های بتیس و رایتک پویا برگزار شود که به دلیل عدم آمادگی این تیم و کناره گیری‌اش از مسابقات، نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم فوتسال بتیس اعلام شد.
بازی بعدی بین تیم‌های پرسپولیس و فولمن برگزار شد که نتیجه نهایی13 بر 3 به سود پرسپولیس رقم خورد.
در ادامه بازی‌ها تیم‌های یگانه سفره سلامت و طب مفید نیکان به مصاف هم رفتند که نتیجه نهایی 12 بر صفر به سود تیم یگانه سفره سلامت ثبت شد.
دیدار تیم‌های استقلال و طلوع بی‌نام و نشان‌ها نیز با نتیجه 12 بر1 به سود تیم فوتسال استقلال خاتمه یافت.
به گزارش روابط عمومی چارگون، نتیجه بازی سفیرآبی آرام و گروه دارویی شفایاب 9 بر1 به سود سفیرآبی آرام و بازی تیم‌های توسعه نگین مکران و پین تا پین 15 بر 3 به به سود توسعه نگین مکران رقم خورد.
مرحله گروهی مسابقات جام فوتسال چارگون در روز جمعه نیز با برگزاری 3 دیدار برگزار شد که تیم‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با نتیجه 2 بر 1 تیم فوتسال نیروگاه دماوند را شکست داد. در ادامه تیم‌های چارگونو میراث فرهنگی به مصاف هم رفتند که نتیجه این بازی 4 بر 2 به سود چارگون پایان یافت. بازی پایانی را نیز دو تیم بتیس و فولمن برگزار کردند که با نتیجه 5 بر1 به سود تیم فوتسال بتیس خاتمه یافت.
محمد زارعی مسئول برگزاری مسابقات جام فوتسال چارگون با اشاره به سطح کیفی این مسابقات خاطرنشان کرد: حضور 8 تیم برتر مسابقات فوتسال در این دوره نیز کیفیت رقابت‌ها را تا حد زیادی ارتقا داده است؛ ضمن اینکه نظم موجود در برگزاری مسابقات موجب شده تا همه تیم‌ها باانگیزه، با برنامه‌ریزی و آمادگی کامل در مسابقات حضور یابند.
وی ادامه داد: این رقابت‌ها در دور سوم مرحله گروهی و حذفی دومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون روزهای پنچ‌شنبه و جمعه چهاردهم و پانزدهم اردیبهشت‌ماه ادامه خواهند یافت.
به گفته زارعی، در پایان این دور از مسابقات 3 تیم از هر گروه به دور حذفی راه خواهند یافت که با وجود صعود مستقیم تیم‌های صدرنشین، رقابت بین تیم‌های دوم و سوم هر گروه پیگیری می‌شود.
جدول امتیازبندی تیم‌ها در دومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون در پایان دور دوم مرحله گروهی به شرح زیر است:

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.