پرش به محتوای اصلی

مدیر پروژه شرکت پیشتاز طب زمان: نرم‌افزارهای دیدگاه در شرکت تحول‌آفرین خواهند بود

شرکت پیشتاز طب زمان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها در فهرست کاربران دیدگاه قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مهندس محمد جمال‌زاده- مدیر پروژه شرکت پیشتاز طب زمان در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون خاطرنشان کرد: نرم‌افزارهای مکاتبات 5، کارها، جلسات، مدیریت فرآیندها ،دیدگاه همراه و سرویس ارسال و دریافت فکس، ایمیل، ECE و LINKرا از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای نصب و راه‌اندازی انتخاب کرده‌ایم.
وی ادامه داد: پیش از این در ساختار اداری شرکت، تجربه مکانیزاسیون فرآیندها و عملیات‌های اداری را نداشته‌ایم بنابراین همکاری با چارگون نخستین تجربه ماست که امیدواریم بتوانیم با بهره‌گیری از محصولات حوزه‌های مختلف آن، تحول‌آفرینی و ساماندهی امور را شاهد باشیم.
مدیر پروژه شرکت پیشتاز طب زمان یادآورشد: با توجه به نیازهای متعدد و نواقص موجود در ساختار اداری از وضعیت ورود نامه‌ها، پیگیری آنها و استفاده فراوان کاغذ و انتقال دستی نامه‌ها تا نبود یک بانک اطلاعاتی متمرکز و آرشیو مناسب از آنها موجب شد تا قبل از هر نرم‌افزار دیگر برای استقرار نرم‌افزار مکاتبات و ساماندهی فرآیندهای اداری قدم برداریم.
مهندس جمال‌زاده با اشاره به نیاز شرکت پیشتاز طب زمان به نرم‌افزار مدیریت فرآیندها تاکید کرد: تصمیم اصلی ما استقرار و راه‌اندازی نرم‌افزار BPMS در مجموعه شرکت و عملیاتی کردن فرآیندهای شرکت در بستر نرم‌افزار بود که پیش از آن تصمیم گرفتیم با استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5، پیش‌نیاز‌های لازم برای مدیریت فرآیندها از طریق BPMS را فراهم کنیم.
به گفته وی، در شرکت پیشتاز طب زمان 180 کاربر از نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه استفاده می‌کنند ضمن اینکه برای 20 مدیر مجموعه نیز دیدگاه همراه تهیه شده تا بتوانند در مواقع لازم بدون حضور در شرکت به امور روزانه خود رسیدگی کنند.
گفتنی است مدیریت این پروژه را از سوی چارگون، سرکار خانم رویا داخته برعهده دارد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.