مدیر پروژه شرکت پیشتاز طب زمان: نرم‌افزارهای دیدگاه در شرکت تحول‌آفرین خواهند بود

شرکت پیشتاز طب زمان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها در فهرست کاربران دیدگاه قرار گرفت.

مهندس محمد جمال‌زاده- مدیر پروژه شرکت پیشتاز طب زمان در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون خاطرنشان کرد: نرم‌افزارهای مکاتبات 5، کارها، جلسات، مدیریت فرآیندها ،دیدگاه همراه و سرویس ارسال و دریافت فکس، ایمیل، ECE و LINKرا از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای نصب و راه‌اندازی انتخاب کرده‌ایم.
وی ادامه داد: پیش از این در ساختار اداری شرکت، تجربه مکانیزاسیون فرآیندها و عملیات‌های اداری را نداشته‌ایم بنابراین همکاری با چارگون نخستین تجربه ماست که امیدواریم بتوانیم با بهره‌گیری از محصولات حوزه‌های مختلف آن، تحول‌آفرینی و ساماندهی امور را شاهد باشیم.
مدیر پروژه شرکت پیشتاز طب زمان یادآورشد: با توجه به نیازهای متعدد و نواقص موجود در ساختار اداری از وضعیت ورود نامه‌ها، پیگیری آنها و استفاده فراوان کاغذ و انتقال دستی نامه‌ها تا نبود یک بانک اطلاعاتی متمرکز و آرشیو مناسب از آنها موجب شد تا قبل از هر نرم‌افزار دیگر برای استقرار نرم‌افزار مکاتبات و ساماندهی فرآیندهای اداری قدم برداریم.
مهندس جمال‌زاده با اشاره به نیاز شرکت پیشتاز طب زمان به نرم‌افزار مدیریت فرآیندها تاکید کرد: تصمیم اصلی ما استقرار و راه‌اندازی نرم‌افزار BPMS در مجموعه شرکت و عملیاتی کردن فرآیندهای شرکت در بستر نرم‌افزار بود که پیش از آن تصمیم گرفتیم با استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5، پیش‌نیاز‌های لازم برای مدیریت فرآیندها از طریق BPMS را فراهم کنیم.
به گفته وی، در شرکت پیشتاز طب زمان 180 کاربر از نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه استفاده می‌کنند ضمن اینکه برای 20 مدیر مجموعه نیز دیدگاه همراه تهیه شده تا بتوانند در مواقع لازم بدون حضور در شرکت به امور روزانه خود رسیدگی کنند.
گفتنی است مدیریت این پروژه را از سوی چارگون، سرکار خانم رویا داخته برعهده دارد.

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,