ارائه دیدگاه همراه به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان قزوین

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان قزوین با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب و عملیاتی‌سازی نرم افزار دیدگاه همراه دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

آتنا صاحب پناه، کارشناس فروش محصول در گفت‌و‌گو با روابط عمومی چارگون، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان قزوین پیش از این نیز با خرید نرم‌افزار پرسنلی از حوزه مدیریت منابع انسانی و نرم‌افزار مکاتبات، مدیریت جلسات، مدیریت اسناد، جستجو و گزارش‌گیری و سرویس‌های ایمیل و فکس، تبادل اطلاعات درون سازمانی sync و سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE ،LINK با چارگون همکاری داشته است‌.
وی ادامه داد: مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان قزوین تلاش دارند تا از طریق دیدگاه همراه بدون وابستگی زمانی و مکانی بتوانند ساختار سازمانی دانشگاه را کنترل کنند و به اطلاعات مورد نظرشان به راحتی دسترسی داشته باشند .
کارشناس فروش محصول تاکید کرد: رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ارتباطات، گردش اطلاعات در سازمان‌ها و به تبع، فرآیندهای کاری شده است که خوشبختانه چارگون با ارائه دیدگاه همراه پاسخی مناسب به این تغییرات داده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان قزوین می‌توانید به آدرس اینترنتی www.qums.ac.ir مراجعه کنید.

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,