دیدگاه همراه در شرکت معدنی و صنعتی چادرملو پیاده سازی می‌شود

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (مجتمع معدنی) با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم افزار دیدگاه همراه ، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

آتنا صاحب پناه در گفت وگو با روابط عمومی چارگون گفت: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از مشتریان قدیمی چارگون است که کاربران آن در بهره ‌گیری از مجموعه نرم افزاری های دیدگاه از حوزه اتوماسیون اداری و زیرساخت  تجربه دارند و در حال حاضر از نرم افزار مکاتبات دیدگاه بهره می برند.
وی ادامه داد: دیدگاه همراه این امکان را به مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌دهد تا بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل کار خود و در هر زمانی بتوانند به امور مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و امور پرکاربرد روزانه مانند دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرمهای مرخصی و ماموریت و گزارشات کارکرد و … را به راحتی انجام دهند.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطر نشان کرد: دیدگاه همراه، نسخه‌ای است از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه جهت استفاده در تلفن همراه و تبلت که در گام اول با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید برای این بستر طراحی شد و در مراحل بعدی نسخه iOS آن نیز بر روی App Store قرار گرفت.
گفتنی است از سوی چارگون جناب ابراهیم قلی پور مدیریت این پروژه را برعهده دارد.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,