نیازمندی‌های کاربران سیستم‌های اطلاعاتی به موازات گسترش امکانات و رشد فناوری سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شکل جدیدی به خود گرفته است. همچنین شتاب فرآیندهای کسب‌وکار و گردش اطلاعات در سازمان‌ها با وجود بستر ارتباطی امروز مستلزم در دسترس بودن اطلاعات مورد نیاز جهت تصمیم‌سازی، مدیریت و پیشبرد فعالیت‌های هر رسته و هر قشری از فعالین سازمانی، اقتصادی و یا اجتماعی امروز است. در نتیجه این نیاز، دستگاه‌های کاربری قابل حمل امروز نقش بسزایی در پاسخ به این نیازمندی ایفا می‌نمایند.

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به عنوان یک راهکار یکپارچه تحت وب با پوشش بخش وسیعی از نیازمندی‌های کسب‌وکار امروز در حوزه‌های نرم‌افزاری گوناگون نقش بسزایی در گردش اطلاعات در کشور عهده‌دار است. از طرفی حضور بیش از یک‌میلیون کاربر فعال دیدگاه و ارتباط روزمره بدنه شرکت چارگون با کاربرانش در سراسر در کشور در حوزه‌های مختلف استقرار، پشتیبانی، محصول، فعالیت‌هایی که در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی چارگون است، امکان استفاده از میلیون‌ها ساعت تجربه کاربری در فضاهای کاربری متنوعی را برای ما فراهم آورده است.

بارها در فرودگاه، در حاشیه جلسات، در سمینارها و همایش‌ها، سفرهای خارج از محل کار هرکدام از ما دغدغه اطلاع از وضعیت کارتابل‌ها، درخواست‌های همکاران و یا فعالیت‌های در دست انجامی را داریم که با رسیدن به اولین رایانه متصل به اینترنت، با بهره‌گیری از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه توانایی پاسخگویی به آن را داریم. دیدگاه همراه که برای استفاده روی تلفن‌های همراه و تبلت طراحی و پیاده‌سازی شده این نیازمندی را به‌خوبی پاسخگو خواهد بود.

banner didgah hamrah

امکانات و قابلیت‌ها

قابلیت‌های «دیدگاه همراه» گلچینی است از امکانات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه که انتظار می‌رود روی دستگاه‌های قابل‌حمل کاربری دسترسی کاربر به اطلاعات و فرایند تصمیم‌گیری و تصمیم سازی را در سازمان تسهیل کند.

دسترسی به یادآوری‌ها و مدیریت آن‌ها، دسترسی به کارتابل پیام با امکان مشاهده پیام و پیوست و امکان ارجاع و پاسخ آن‌ها و ارسال پیام جدید و ارسال پیوست، دسترسی به کارتابل نامه‌ها و امکان مشاهده متن و درخت پیگیری و ارجاع و اختتام، دسترسی به پیش‌نویس‌ها و امکان پاسخ، ارجاع و تبدیل آن‌ها به نامه با امضا از مهم‌ترین قابلیت‌های دیدگاه همراه در نرم‌افزار مکاتبات است.

همچنین در خصوص قابلیت‌های دیدگاه همراه در نرم‌افزار حضوروغیاب می‌توان به امکان اخذ گزارشات کارکرد و ارسال و مشاهده و تصمیم‌گیری در خصوص درخواست‌های مرخصی و مأموریت را نام برد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

ویژگی‌‌ها

سهم بازار قابل‌توجه دستگاه‌هایی مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید باعث شد اولین گام چارگون برای ارائه دیدگاه همراه بر مبنای این سیستم عامل باشد و دیدگاه همراه قابلیت نصب بر روی کلیه دستگاه‌های دارای اندروید نسخه ۴ به بعد را دارد. همچنین در طراحی نرم‌افزار تمهیدات لازم برای عدم وابستگی به نرم‌افزار جانبی روی دستگاه‌های کاربران اندیشیده شده است.

طراحی دیدگاه همراه بر مبانی مفاهیم پایه‌ای نسخه وب، استانداردهای گوگل در خصوص طراحی نرم‌افزار مبتنی بر اندروید، تجربیات موفق نرم‌افزارهای شاخص با کاربری مشابه، شاخصه‌های آشنای کاربران دیدگاه، ساده، زیبا و کارا صورت پذیرفته است.

از دیگر ویژگی‌های دیدگاه همراه رعایت مصالح امنیتی مورد نیاز کاربران جهت انجام امور سازمانی با دستگاه‌های قابل‌حمل است. رمزنگاری اطلاعات سازمانی، ایجاد بستری امن جهت ارتباط کلاینت و سرور دیدگاه و امکان حذف اطلاعات از راه دور توسط مدیر سیستم از جمله تدابیر اندیشیده شده در این خصوص هستند.

صفحه دیدگاه همراه

اشتراک گذاری :