پرش به محتوای اصلی

دیدگاه همراه چیست؟

دیدگاه همراه چیست؟

نیازمندی‌های کاربران سیستم‌های اطلاعاتی به موازات گسترش امکانات و رشد فناوری سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شکل جدیدی به خود گرفته است. همچنین شتاب فرآیندهای کسب‌وکار و گردش اطلاعات در سازمان‌ها با وجود بستر ارتباطی امروز مستلزم در دسترس بودن اطلاعات مورد نیاز جهت تصمیم‌سازی، مدیریت و پیشبرد فعالیت‌های هر رسته و هر قشری از فعالین سازمانی، اقتصادی و یا اجتماعی امروز است. در نتیجه این نیاز، دستگاه‌های کاربری قابل حمل امروز نقش بسزایی در پاسخ به این نیازمندی ایفا می‌نمایند.

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به عنوان یک راهکار یکپارچه تحت وب با پوشش بخش وسیعی از نیازمندی‌های کسب‌وکار امروز در حوزه‌های نرم‌افزاری گوناگون نقش بسزایی در گردش اطلاعات در کشور عهده‌دار است. از طرفی حضور بیش از یک‌میلیون کاربر فعال دیدگاه و ارتباط روزمره بدنه شرکت چارگون با کاربرانش در سراسر در کشور در حوزه‌های مختلف استقرار، پشتیبانی، محصول، فعالیت‌هایی که در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی چارگون است، امکان استفاده از میلیون‌ها ساعت تجربه کاربری در فضاهای کاربری متنوعی را برای ما فراهم آورده است.

بارها در فرودگاه، در حاشیه جلسات، در سمینارها و همایش‌ها، سفرهای خارج از محل کار هرکدام از ما دغدغه اطلاع از وضعیت کارتابل‌ها، درخواست‌های همکاران و یا فعالیت‌های در دست انجامی را داریم که با رسیدن به اولین رایانه متصل به اینترنت، با بهره‌گیری از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه توانایی پاسخگویی به آن را داریم. دیدگاه همراه که برای استفاده روی تلفن‌های همراه و تبلت طراحی و پیاده‌سازی شده این نیازمندی را به‌خوبی پاسخگو خواهد بود.

banner didgah hamrah

امکانات و قابلیت‌ها

قابلیت‌های «دیدگاه همراه» گلچینی است از امکانات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه که انتظار می‌رود روی دستگاه‌های قابل‌حمل کاربری دسترسی کاربر به اطلاعات و فرایند تصمیم‌گیری و تصمیم سازی را در سازمان تسهیل کند.

دسترسی به یادآوری‌ها و مدیریت آن‌ها، دسترسی به کارتابل پیام با امکان مشاهده پیام و پیوست و امکان ارجاع و پاسخ آن‌ها و ارسال پیام جدید و ارسال پیوست، دسترسی به کارتابل نامه‌ها و امکان مشاهده متن و درخت پیگیری و ارجاع و اختتام، دسترسی به پیش‌نویس‌ها و امکان پاسخ، ارجاع و تبدیل آن‌ها به نامه با امضا از مهم‌ترین قابلیت‌های دیدگاه همراه در نرم‌افزار مکاتبات است.

همچنین در خصوص قابلیت‌های دیدگاه همراه در نرم‌افزار حضوروغیاب می‌توان به امکان اخذ گزارشات کارکرد و ارسال و مشاهده و تصمیم‌گیری در خصوص درخواست‌های مرخصی و مأموریت را نام برد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

ویژگی‌‌ها

سهم بازار قابل‌توجه دستگاه‌هایی مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید باعث شد اولین گام چارگون برای ارائه دیدگاه همراه بر مبنای این سیستم عامل باشد و دیدگاه همراه قابلیت نصب بر روی کلیه دستگاه‌های دارای اندروید نسخه ۴ به بعد را دارد. همچنین در طراحی نرم‌افزار تمهیدات لازم برای عدم وابستگی به نرم‌افزار جانبی روی دستگاه‌های کاربران اندیشیده شده است.

طراحی دیدگاه همراه بر مبانی مفاهیم پایه‌ای نسخه وب، استانداردهای گوگل در خصوص طراحی نرم‌افزار مبتنی بر اندروید، تجربیات موفق نرم‌افزارهای شاخص با کاربری مشابه، شاخصه‌های آشنای کاربران دیدگاه، ساده، زیبا و کارا صورت پذیرفته است.

از دیگر ویژگی‌های دیدگاه همراه رعایت مصالح امنیتی مورد نیاز کاربران جهت انجام امور سازمانی با دستگاه‌های قابل‌حمل است. رمزنگاری اطلاعات سازمانی، ایجاد بستری امن جهت ارتباط کلاینت و سرور دیدگاه و امکان حذف اطلاعات از راه دور توسط مدیر سیستم از جمله تدابیر اندیشیده شده در این خصوص هستند.

صفحه دیدگاه همراه

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90
حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90

همایش روز جهانی کاربردپذیری روز پنج‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۰ با حمایت و حضور شرکت چارگون، در دانشگاه علم و فرهنگ ... ادامه مطلب »

برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون
برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون

هفتمین سمینار منابع انسانی کشور، توسط مؤسسه مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی و با همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی و ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.