پرش به محتوای اصلی

رقابت 4 تیم برای راه‌یابی به فینال مسابقات جام فوتسال چارگون

جام فوتسال چارگون

قهرمان سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون روز جمعه 9 شهریورماه تعیین می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محمدمهدی زارعی- مسئول برگزاری سومین دوره مسابقات جام فوتسال به روابط عمومی چارگون گفت: روز پنج‌شنبه 8 شهریور ماه مرحله نیمه نهایی سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون با حضور 4 تیم بهستان تولید، شرکت املاک و مستغلات تامین اجتماعی، ‌بیمه سرمد و سازمان نظام صنفی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: فینال مسابقات ساعت 7 بعد از ظهر روز جمعه 9 شهریورماه برگزار می‌شود و مراسم اختتامیه این دوره مسابقات با حضور مدیران ارشد شرکت چارگون و اعضای خانواده همکاران فقید شرکت در سانحه هوایی تهران – یاسوج، برپا می‌شود.
زارعی خاطر نشان کرد: حضور خانواده‌ها و بانوان در دو روز پایانی سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون آزاد است. امیدواریم که دوستداران و طرفداران تیم‌های شرکت‌کننده با حضور خود و تشویق تیم‌ها، پایان خوشی را برای این مسابقات رقم بزنند.
مسئول برگزاری سومین دوره مسابقات جام فوتسال اضافه کرد: از سوی کمیته اجرایی مسابقات به تیم اول علاوه بر جام قهرمانی و مدال، 5 میلیون تومان هزینه نقدی و به تیم دوم نیز علاوه بر اهدای مدال، 3 میلیون تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
به گفته وی، بنا بر تصمیم مسئولین برگزاری مسابقات، امسال از دو تیم بازنده مرحله نیمه نهایی به طور مشترک و به عنوان تیم سوم قدردانی می‌شود.
زارعی با اشاره به ارسال دعوتنامه حضور در مسابقات به تمامی سازمان‌های مشتری چارگون در سراسر کشور تاکید کرد: سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون از هفته اول مردادماه امسال با حضور 16 تیم از سازمان‌های مشتری چارگون در سالن تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی آغاز شد.
به گفته وی، حادثه دلخراش سانحه هوایی پرواز تهران_یاسوج و از دست دادن 4 عضو خانواده چارگون در این سانحه موجب شد تا مسابقات امسال جام فوتسال را به نام و یاد ایشان نام‌گذاری کنیم.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.