پرش به محتوای اصلی

روز جهانی آبنبات چوبی در چارگون

روز آبنبات چوبی در چارگون

بزرگداشت روز جهانی آبنبات چوبی در چارگون یک از برنامه‌های رفاهی شرکت در راستای ایجاد یک حال خوب برای همکاران بود. یک کودک درون شاد و فعال، در زندگی شخصی‌مان اثر شگرفی می‌گذارد. ضمن اینکه بر ایجاد آرامش و افزایش خلاقیتمان در محیط کار و داشتن روابطی سالم هم تأثیرگذار است. این کودک درون که افسردگی را از ما دور می‌کند، می‌تواند حتی با دیدن چیزهای کوچک شاد می‌شود.

چیزهای کوچک و زیبا مثل پروانه و گل یا چشیدن خوراکی‌هایی مثل آبنبات چوبی و بستنی. این چیزهای ساده کودک درون را از ته دل خوشحال می‌کند و قهقهه‌ از سر شادی او را بلند می‌کند. فراموش نکنید که در روزها و ساعاتی که عمیقاً ناراحت هستید، این کودک درون‌‎تان است که می‌تواند کمک‌تان کند و شما را خوشحال و آرام کند.

خبر خوب این است که کودک درون شما هیچ‌وقت ساکت و خاموش نمی‌شود. او فقط ممکن است در روزهای پردغدغه گوشه‌ای بنشیند و یا به خواب برود. اما اگر می‌خواهید کودک درون‌تان را بیدار کنید، شیطنت‌های شیرین انجام دهید و خلاقیت را به کارهای روزمره‌تان اضافه کنید.

یک روز با آبنبات چوبی در چارگون

28 تیرماه 1401 روز جهانی آبنبات چوبی بهانه‌ای شد تا به فکر کودک درونمان باشیم. ما در چارگون سعی داریم لحظات شاد و مفرحی را تجربه کنیم. به مناسبت چنین روز شیرینی دو جعبه پر از آبنبات‌های چوبی رنگارنگ تهیه کردیم. جمله‌های جذابی مثل “روزتون به شیرینی آبنبات”، “لحظه‌هاتون پر از قند و نبات”، “شادیات مثل آبنبات شیرین”، “لبخندات به شیرینی آبنبات” و “روزگارتون آبنباتی” روی آنها نقش بسته بود. این جعبه‌ها همراه با چندین بادکنک بزرگ آبنباتی‌شکل با رنگ‌های شاد و زیبا در ورودی هر دو ساختمان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

همکاران چارگون در بدو ورود به شرکت با دیدن این باکس‌های رنگی و هیجان‌انگیز گل از گلشان ‌شکفت و لبخندی از شادی و ذوق بر لبانشان ‌نشست. این کار که با هدف افزایش خلاقیت و زنده کردن کودک درون چارگونی‌ها انجام شد برای ساعاتی صدای خنده و شوخی و صحبت را در تمام بخش‌های شرکت بلند کرد. این حرکت به‌یادماندنی و پرطرفدار به قدری در میان همکاران چارگون مورد استقبال قرار گرفت که از آبنبات‌هایشان عکس گرفتند و در صفحات اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند.

از دیگر برنامه‌های رفاهی که سال‌های پیش در چارگون برگزار می‌شد مسابقه فوتبال حبابی، چالش تناسب اندام و برگزاری انواع مراسم به مناسبت‌هایی مثل نوروز و شب یلدا بود.

 

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.