پرش به محتوای اصلی

رییس هیات مدیره چارگون: برنامه‌های ورزشی روحیه تیمی شرکت را تقویت می‌کند

رییس هیات مدیره چارگون

برگزاری برنامه‌های جانبی فرهنگی، ورزشی و تفریحی در چارگون با تشکیل تیم فوتسال و شرکت در مسابقات جام انفورماتیک بهانه‌ای شد تا با شاهین طبری،رییس هیات مدیره شرکت چارگون درباره انگیزه‌ها و اهداف مدیران ارشد شرکت برای تدارک چنین برنامه‌هایی گفت‌و‌گویی داشته باشیم که مشروح آن را در ذیل می‌خوانید:

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

shahin tabary

شاهین طبری، رییس هیات مدیره شرکت چارگون معتقد است: قطعا آدم‌هایی، موفق هستند که در زندگی خود ابعاد مختلف فرهنگی، ورزشی را رعایت می‌کنند. ذات انسان به طور طبیعی همواره به تحرک و پویایی نیازمند است و متاسفانه زندگی ماشینی و صنعتی امروز با این اصل در تضاد است . قطعا ورزش کردن تلاشی است در جهت بازگشت به آن اصالت طبیعی آدمی.
وی ادامه داد: هدف چارگون از برنامه‌های فرهنگی و ورزشی که برای همکارانش تدارک می‌بیند، کسب مقام و رتبه نیست بلکه تلاشی است تا از بسترهای فراهم شده، بیشترین بهره را نصیب کارکنان خود کند.
به گفته وی، حضور چارگون در جام انفورماتیک و هر برنامه ورزشی دیگر مانند پینت‌بال و یا مسابقات فوتبال دستی که پیش‌تر در چارگون برگزار شده‌اند؛ تشویق همکاران برای آمادگی جسمانی و داشتن روح و روان سالم است که نه تنها در کار بلکه در زندگی شخصی افراد نیز تاثیر مثبت می‌گذارد.
رییس هیات مدیره شرکت چارگون ادامه داد: مدیران شرکت همواره از هر پیشنهادی که مشارکت گروهی را در مجموعه افزایش دهد و کار تیمی را در بین اعضای شرکت، ترویج کند استقبال می‌کنند. این اقدامات شخصیت تیمی شرکت را به ما یادآوری می‌کنند‌. به ما تذکر می‌دهند که باید از یکدیگر حمایت کنیم و نسبت به نتیجه کار یکدیگر، انگیزه داشته باشیم.
شاهین طبری به حضور سپهر غفاری، بازیکن لیگ برتر به عنوان مربی تیم فوتسال چارگون اشاره کرد و گفت: مهمترین دستاورد حضور در مسابقات جام انفورماتیک مشارکت گروهی همه همکاران‌مان در چند بازی برگزارشده، بود. از کسانی که در تیم بازی کردند تا همکارانی که برای تشویق آنها به ورزشگاه آمدند همگی نشان دادند که کار تیمی و گروهی در چارگون حرف اول را می‌زند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.