پرش به محتوای اصلی

سازمان نظام صنفی؛ قهرمان سومین دوره جام فوتسال چارگون

جام فوتسال چارگون

سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون «یادواره همکاران جانباخته در سانحه هوایی تهران-یاسوج» با قهرمانی تیم فوتسال سازمان نظام صنفی به کار خود پایان داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی مسابقه فینال سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون روز پنج‌شنبه ۸ شهریورماه در حضور تماشاگران بین دو تیم فوتسال نظام صنفی و بهستان تولید برگزار شد که در پایان نتیجه 5 بر1 به نفع تیم فوتسال سازمان نظام صنفی رقم خورد.
جوایز تیم‌‌های اول و دوم در سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون را آقای شاهین طبری- رییس هیات مدیره به کادر فنی و اعضای تیم‌ها اهدا کرد.
از سوی کمیته اجرایی مسابقات به تیم اول علاوه بر جام قهرمانی و مدال، 5 میلیون تومان هزینه نقدی و به تیم دوم نیز علاوه بر جام و مدال، 3 میلیون تومان جایزه نقدی اهدا شد.
در ادامه دو تیم فوتسال بیمه سرمد و شرکت املاک و مستغلات بیمه تامین اجتماعی نیز مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند که با اهدای مدال و جام قهرمانی از حضورشان در این دوره مسابقات، تقدیر شد.
محمدمهدی زارعی- برگزارکننده سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون تاکید کرد: قبل از مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور خانواده‌های بازیکنان و دوستان و همکاران شرکت چارگون برگزار شد، آقای طبری ضمن ادای احترام به همکاران عزیز از دست رفته در سانحه هوایی پرواز آسمان ‌از عزم جدی چارگون برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره ایشان به بهانه‌های مختلف سخن گفت. پس از ایشان نیز آقایان مهاجر و شمس نیز درباره کیفیت برگزاری مسابقات و تیم‌های شرکت کننده برای حاضران سخنرانی کردند.
زارعی با بیان اینکه آرامش، رعایت زمان‌بندی و نظم و ترتیب مسابقات مهمترین اصل برای برگزاری مسابقات بود،‌ یادآورشد: چارگون با برگزاری موفق سومین دوره مسابقات فوتسال بار دیگر تلاش کرد تا در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، در کنار سازمان‌های مشتری‌ قرار بگیرد و ارتباطات، همکاری و همراهی با آنها را در سایر حوزه‌ها غیرکاری نیز توسعه دهد تا ضمن فضایی تازه از تعاملات و ارتباطات،‌ امکان شبکه‌سازی و تعامل سازمان‌های مشتری با یکدیگر نیز فراهم شود.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.