روز گذشته و در مراسم آشنایی با دوره‌های جدید آینده بهتر که به همت موسسه خیریه همگام و در محل سالن‌ همایش خیریه آموزش رعد برگزار شد، شاهین طبری رییس هیات مدیره و موسس شرکت چارگون به عنوان سخنران کلیدی به ایراد سخنرانی خود با موضوع محوری «انتخاب در زندگی» پرداخت. شاهین طبری موضوع انتخاب کردن در زندگی را با ارایه مثال‌هایی در همین زمینه و پرسشی در مورد اینکه هر کدام از ما در زندگی در چه لحظه‌ای انتخاب کرده‌ایم و بزرگترین انتخاب زندگی هر کدام از ما چه بوده ارایه کرد.

در این رویداد که از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۲:۳۰ ادامه داشت احسان طریقت در زمینه قدم گذاشتن در جاده موفقیت و لزوم باور به حرکت در این راه و همچنین علی نعمتی شهاب مشاور کسب‌وکار  در زمینه تخصص و کار حرفه‌ای سخنرانی کردند و به معرفی دوره جدید ‍پرداختند. همچنین گلناز زرین‌بخش مدیرعامل همگام هم در خصوص برگزاری دوره آینده بهتر و فعالیت‌های موسسه خیریه همگام سخنانی رو ارایه کردند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

دوره آینده بهتر پاسخی است حرفه‌ای برای ورود قدرتمند به بازار کار. در این دوره موارد مختلفی در حوزه مرور گذشته و توانایی‌ها صورت می‌گیرد و با توجه به طراحی‌ مورد نظر برای رسیدن به آینده‌ای مطلوب، دانشجویان این دوره با ابزارهای مورد نیازی که در طول رسیدن به هدف مورد نظرشان به آن نیاز خواهند داشت آشنا می‌شوند. این دوره تنها به بیان موارد تئوری بسنده نمی‌کند؛ بلکه با برگزاری کارگاه‌هایی در طول دوره مورد نظر که به مدت دو روز برگزار می‌شود، تلاش خواهد داشت تا به طور عملی داوطلبین را با مفاهیم تئوری بیان شده آشنا کند.

اشتراک گذاری :