سرپرست راهکار اتوماسیون اداری شرکت چارگون گفت: مشتریان چارگون امسال نیز در ششمین گردهمایی سالانه از محصولات راهکار اتوماسیون اداری شامل مکاتبات، سینک، جلسات و کارها و همچنین قابلیت‌های جدید ورد آنلاین و داشبوردهای مدیریتی استقبال کردند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

خشایار رفعتی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با بیان اینکه در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان، استقبال بسیاری خوبی از غرفه اتوماسیون اداری صورت گرفت، گفت: ‌در فرصت ایجاد شده، بازدیدکنندگان درباره نرم‌افزارها و قابلیت‌های جدید سوالات خود را مطرح کردند و همچنین نقطه نظرات خودشان درباره موارد مختلف را با همکاران راهکار اتوماسیون اداری، در میان گذاشتند.
وی اضافه کرد:‌ بسیاری از بازدیدکنندگان درباره دو نرم‌افزار کارها و جلسات که سال گذشته توسط چارگون رونمایی شد، سئوالاتی مطرح کردند و علاقمند بودند تا بیشتر با کارکردهای این دو نرم‌افزار در حوزه اتوماسیون اداری آشنا شوند. آنها همچنین درباره تغییر نسل به دیدگاه 5 و زمان ارائه امکانات جدید مجموعه دیدگاه، نظراتی داشتند که همکاران ما پذیرای این پیشنهادات بودند.
سرپرست راهکار اتوماسیون اداری چارگون همچنین به ارائه راهکارهای عملی برای رفع مشکلات سازمان‌های مشتری اشاره کرد: برخی از نمایندگان سازمان‌های مشتری به بیان مشکلات خود پرداختند که خوشبختانه در بسیاری از موارد، ارائه توضیحات کارشناسان حاضر در غرفه اتوماسیون اداری برای آنها چاره‌ساز بود.
رفعتی ادامه داد: برخی از مشتری‌ها به دلیل تغییرات در نرم‌افزار مکاتبات در نسخه‌های جدید (که منشا آن، رفع باگ و تصحیح روال غلط بوده) به مشکل برخورده و مجبور بودند تا روال‌های خود را تغییر دهند که با توضیحاتی که ارائه شد، نسبت به راه‌حل‌های جدید آگاهی پیدا کردند.
به گفته وی، امکانات نمایش ویدئو و اختصاص زمان بیشتر برای تعامل و گفت‌‌وگوی مفصل احساس خوبی در نمایندگان سازمان‌های مشتری ایجاد کرد و نیز فرصت مناسبی برای تعامل رو در رو را در اختیار کارشناسان چارگون قرار داد.

اشتراک گذاری :