پرش به محتوای اصلی

سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون برگزار می‌شود

جام فوتسال چارگون

سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون با گرامی‌داشت یاد و خاطره مسافران ابدی پرواز تهران-یاسوج برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محمد مهدی زارعی_مسئول برگزاری این مسابقات در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون خاطرنشان کرد:‌ مسابقات فوتسال چارگون هر سال در فرودین و اردیبهشت ماه برگزار می‌شد که به دلیل سانحه تلخ سقوط پرواز تهران-یاسوج و از دست رفتن محمد حسین برزگری، بازیکن تیم فوتسال چارگون و 3 همکار دیگرمان،‌ برنامه‌ریزی اجرای این مسابقات به تعویق افتاد.
وی ادامه داد: حادثه دلخراش سانحه هوایی پرواز تهران_یاسوج و از دست دادن 4 عضو خانواده چارگون در این سانحه موجب شد تا مسابقات امسال جام فوتسال چارگون را به نام و یاد ایشان نام‌گذاری کنیم؛ بنابراین با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، سومین دوره مسابقات فوتسال جام چارگون از هفته اول مردادماه امسال در سالن تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی آغاز خواهند شد.
زارعی یادآور شد:‌ در مسابقات جام فوتسال چارگون برخلاف سال‌های گذشته که علاوه بر مشتریان چارگون از شرکت‌های همکار و فعال در حوزه آی‌تی نیز برای حضور در این مسابقات دعوت می‌شد، امسال تصمیم گرفته‌ایم تا فقط از سازمان‌های مشتری برای حضور در این مسابقات دعوت کنیم.
به گفته وی، به زودی با ارسال دعوتنامه، آیین‌نامه‌ها و  اعلام شرایط حضور تیم‌های علاقمند، از تمامی سازمان‌های مشتری چارگون در سراسر کشور برای حضور در مسابقات فوتسال جام چارگون دعوت به عمل می‌آید.
مسئول برگزاری مسابقات جام فوتسال چارگون تاکید کرد: ما برای حضور 24 تیم در مسابقات برنامه‌ریزی کرده‌ایم که امیدواریم با وجود تنوع مشتریان چارگون و حضور تعدادی از باشگاه‌های فرهنگی و ورزشی در  فهرست مشتریان، پیش‌بینی‌ها محقق شوند.
زارعی با اشاره به مشارکت و همراهی هیات فوتسال استان تهران در برگزاری این مسابقات، افزود: مراسم قرعه‌کشی گروه‌بندی تیم‌های شرکت‌کننده هفته پایانی تیرماه برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ دومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون با برگزاری مسابقه فینال بین دو تیم فوتسال نظام صنفی و یگانه سفره سلامت برگزارشد که در پایان نتیجه ۲ بر ۱ به نفع تیم فوتسال یگانه سفره سلامت رقم خورد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.