پرش به محتوای اصلی

اختتام استقرار سیستم مکاتبات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در دانشگاه صنعتی همدان

پروژه استقرار «مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه» در دانشگاه صنعتی همدان با نصب و استقرار مکاتبات و سرویس فکس با موفقیت به پایان رسید. دانشگاه صنعتی همدان بنا بر نیاز به استفاده از سیستم مکاتبات به صورت تحت وب در سطح ساختمان مرکزی تصمیم به خریداری مجموعه نرم‌افزار سازمانی گرفت و با بررسی ویژگی‌های مختلف نرم‌افزارهای سازمانی و با توجه به ارائه راهکارهای مبتنی بر وب شرکت چارگون اقدام به خرید نرم‌افزارهای یادشده نمود.هم‌اکنون، این سیستم‌ها در ساختمان مرکزی راه‌اندازی شده که از منافع ایجادشده در این سازمان به واسطه راه‌اندازی نرم‌افزارهای یادشده، می‌توان به استفاده از سیستم مکاتبات به صورت Paperless و تحت وب اشاره کرد.

دانشگاه صنعتی همدان در مرداد ۱۳۸۳ با دستور ریاست جمهوری به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، موافقت اولیه با تأسیس این دانشگاه به عمل آمد و در دی ماه همان سال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با پیشنهاد تأسیس دانشکده‌های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و آی‌تی، مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی شیمی و مهندسی معدن موافقت نمود. همچنین این دانشگاه به ارائه رشته‌های رباتیک و مهندسی پزشکی نیز می‌پردازد. ساختمان این دانشگاه در نزدیکی دانشگاه بوعلی و پارک مردم (لوناپارک) و جنب بیمارستان بوعلی بنا شده است و دارای یک ساختمان ۶ طبقه است. این دانشگاه در سال تحصیلی ۹۱-۹۲ اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی برق-کنترل، مهندسی مواد و مهندسی معدن نموده است. عملیات احداث ساختمان دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه، که محل آن واقع در نزدیکی خود دانشگاه است، در حال انجام بوده و پیش‌بینی می‌شود در اواخر سال ۱۳۹۳ به بهره‌برداری برسد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

دانشگاه صنعتی همدان با هدف تربیت و تأمین بخشی از نیروهای متخصص مورد نیاز میهن اسلامی فعالیت‌های علمی- آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده و به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی درحال‌توسعه در غرب کشور محسوب می‌شود. این دانشگاه در حال حاضر در نه رشته کارشناسی؛ برق (کنترل، الکترونیک)، کامپیوتر (سخت‌افزار و فناوری اطلاعات)، مهندسی روباتیک، مهندسی مواد (استخراج)، مهندسی شیمی، مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)، مهندسی معدن (استخراج معدن) و هفت رشته کارشناسی ارشد مهندسی برق (کنترل)، مهندسی برق (قدرت)، مهندسی برق (الکترونیک)، مهندسی مواد (استخراج)، مهندسی مواد (شناسایی و انتخاب مواد)، مهندسی معدن (استخراج معدن) و مهندسی شیمی دانشجو می‌پذیرد.

بر اساس سیاست‌های راهبردی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و چشم‌انداز 20 ساله و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش مستمر در راستای ایجاد و توسعه رشته‌های موردنیاز کشور در مقاطع کارشناسی و دوره‌های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) و تجهیز آزمایشگاه‌های آموزشی و تحقیقاتی جزء اهداف راهبردی این دانشگاه است.

مطالب مرتبط

چارگون و نمایشگاه الکامپ
چارگون و نمایشگاه الکامپ

بدون شک الکامپ بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات در سطح کشور است که هر ساله برگزار می‌شود. اما با نگاهی به ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90
حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90

همایش روز جهانی کاربردپذیری روز پنج‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۰ با حمایت و حضور شرکت چارگون، در دانشگاه علم و فرهنگ ... ادامه مطلب »

برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون
برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون

هفتمین سمینار منابع انسانی کشور، توسط مؤسسه مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی و با همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی و ... ادامه مطلب »

حضور تیم UX شرکت چارگون در کنفرانس ICIMT 2011
حضور تیم UX شرکت چارگون در کنفرانس ICIMT 2011

مقاله‌ای که از سوی تیم UX شرکت چارگون در کنفرانس ICIMT 2011 شرکت داده شده است، از میان ده‌ها اثر ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در جشنواره دو روزه فناوری اطلاعات صنعت آب و فاضلاب
حضور شرکت چارگون در جشنواره دو روزه فناوری اطلاعات صنعت آب و فاضلاب

دومين جشنواره فنآوري اطلاعات صنعت آب و فاضلاب، با حضور ثمره هاشمي مديرعامل شركت مهندسي آب وفاضلاب و بسیاری از ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در سومین همایش روز جهانی کاربردپذیری
حضور چارگون در سومین همایش روز جهانی کاربردپذیری

سومین همایش روز جهانی کاربرد پذیری، با هدف بررسی سیستم‌های مالی، همزمان با سایر کشورهای جهان، در فرهنگسرای اندیشه برگزار ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.