شرکت پیام هونامیک با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مهندس مشعلیان- مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت پیام هونامیک در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت:‌ به دنبال نیازسنجی در شرکت و شناختی از طریق تحقیق و بررسی محصولات موجود در بازار از نرم‌افزارها و محصولات چارگون پیدا کرده بودیم، نرم‌افزارهای مکاتبات و دیدگاه همراه را برای نصب و استقرار در شرکت برگزیدیم.
وی ادامه داد: سیستم سنتی مکاتبات مشکلات بسیاری از جمله بوروکراسی پیچیده اداری و عدم وجود آرشیو متمرکز آنها را در همه ساختارها به دنبال دارد. ما هم به دلیل مجهز نبودن ساختار اداری به ابزار مکانیزه مکاتباتی و برای حذف مشکلات ناشی از این کمبود و ایجاد سهولت در ساختار شرکت، نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را انتخاب کردیم.
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت پیام هونامیک خاطرنشان کرد: در حال حاضر مکاتبات دیدگاه را برای 30 کاربر در شرکت راه‌اندازی کرده‌ایم که امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر از مزیت‌های این سیستم در روان کردن ساختار مکاتبات، حذف کاغذ از چرخه اداری و همچنین ایجاد آرشیو و بانک اطلاعاتی متمرکز، بهره‌مند شویم.
مهندس مشعلیان همچنین به خرید دیدگاه همراه برای مدیران شرکت اشاره کرد و افزود:‌ دیدگاه همراه با توجه به قابلیت‌هایی که برای انجام امور روزانه در اختیار مدیران قرار می‌دهد، ‌ابزاری مناسب برای افزایش بهره‌وری است.
به گفته وی، شرکت پیام هونامیک از زیرمجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری ساتا (شستان) است که در زمینه سرمایه‌گذاری حوزه‌های معدن و صنایع معدنی فعال است.
گفتنی است؛ سرکار خانم رویا داخته مدیریت این پروژه از سوی چارگون را برعهده دارد.

اشتراک گذاری :