ارزیابی شاهین طبری از چارگون در سال 95: دو تحول چشمگیر در ساختار کاری و گستره مشتریان داشتیم

رییس هیات مدیره چارگون معتقد است: شرکت ما سال 95 را با دو تحول چشمگیر در ساختار کاری و نوع مشتریانش، پشت سر گذاشته و توانسته است در پروژه‌های بزرگ بسیاری مشارکت کند.

رییس هیات مدیره چارگون شاهین طبری

رییس هیات مدیره چارگون شاهین طبری

شاهین طبری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: سالی که گذشت برای ما در 2 بخش دستاوردهای بزرگی داشت. مهمترین آن باز تعریفی بود که در 5 خط تولید محصولات دیدگاه، رخ داد و به گردآوری تمامی ارکان تولید، استقرار و پشتیبانی محصولات منجر شد.
وی ادامه داد: این تغییرات ساختاری موجب شد تا نیروهای انسانی شاغل در هر واحد کاری چارگون به درک مشترکی از فعالیت خود برسند و اهداف و چشم‌اندازهای خود را مجددا و با هم‌اندیشی، بازتعریف کنند.
رییس هیات مدیره چارگون خاطرنشان کرد: تحولات ساختاری در شرکت با وجود صرف انرژی مضاعف از کلیه اعضای شرکت،‌ ماحصل و نتیجه مطلوبی را به همراه داشته است که بازتاب آن را از مشتریان دریافت کرده‌ایم.
طبری همچنین به کسب سهم فوق‌العاده چارگون از بازار اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در سال 95، استقبال چشمگیری از محصولات چارگون در بازار صورت گرفت و توانستیم با سازمان‌ها و وزارتخانه‌های تاتیرگذار در اقتصاد کلان کشور، پروژه‌های بزرگی را تعریف کنیم که قطعا باید بتوانیم توان مضاعفی را برای پوشش مناسب این پروژه‌های ملی به کار بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: معتقدم آینده برای شرکت چارگون روشن است و می‌توانیم سهمی بزرگ در توانمندی کشور و بهره‌وری سازمان‌ها داشته باشیم.
رییس هیات مدیره چارگون همچنین به اقدامات متهورانه چارگون در همراهی با موسسه خیریه همگام اشاره کرد و افزود: در این موسسه، یکسری از فعالیت‌های معمول خیریه‌ها مانند تهیه و توزیع بسته‌های متنوع مهر، شب یلدا، نوروز، مشارکت در امور خیریه برای اقشار آسیب‌پذیر از جمله کودکان دیابتی و افراد توانیاب انجام داده‌ایم؛اما یکی از کارهای شاخص‌مان، راه‌اندازی کمپین 11 ایران بود که خوشبختانه با همراهی بسیار خوبی از سوی مردم همراه شد.
وی ادامه داد: این کمپین با هدف آگاه‌سازی عموم مردم از توانمندی‌های 11 درصد از جمعیت کشور به راه افتاده است و مجموعه توانیابانی را در برمی‌گیرد که به دلایل مختلف در جامعه کمتر دیده می‌شوند.
وی یادآورشد: برگزاری مسابقات بوچیا بین توانیابان و افراد غیرتوانیاب فعال در حوزه آی تی و همکاران چارگون به بهانه گرامی‌داشت هفته معلولین، نمونه‌ای از فعالیت‌های کمپین 11 ایران برای آگاهی‌رسانی درباره ضرورت حضور توانیابان در جامعه بود که با استقبال چشمگیری همراه شد و قهرمانان پاراالمپیکی کشورمان مانند زهرا نعمتی و زهرا حسینی در آن حضور یافتند و از فعالیت‌های این کمپین حمایت کردند.

برچسب ها: , , ,