رییس هیات مدیره چارگون معتقد است: شرکت ما سال 95 را با دو تحول چشمگیر در ساختار کاری و نوع مشتریانش، پشت سر گذاشته و توانسته است در پروژه‌های بزرگ بسیاری مشارکت کند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
رییس هیات مدیره چارگون شاهین طبری
رییس هیات مدیره چارگون شاهین طبری

شاهین طبری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: سالی که گذشت برای ما در 2 بخش دستاوردهای بزرگی داشت. مهمترین آن باز تعریفی بود که در 5 خط تولید محصولات دیدگاه، رخ داد و به گردآوری تمامی ارکان تولید، استقرار و پشتیبانی محصولات منجر شد.
وی ادامه داد: این تغییرات ساختاری موجب شد تا نیروهای انسانی شاغل در هر واحد کاری چارگون به درک مشترکی از فعالیت خود برسند و اهداف و چشم‌اندازهای خود را مجددا و با هم‌اندیشی، بازتعریف کنند.
رییس هیات مدیره چارگون خاطرنشان کرد: تحولات ساختاری در شرکت با وجود صرف انرژی مضاعف از کلیه اعضای شرکت،‌ ماحصل و نتیجه مطلوبی را به همراه داشته است که بازتاب آن را از مشتریان دریافت کرده‌ایم.
طبری همچنین به کسب سهم فوق‌العاده چارگون از بازار اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در سال 95، استقبال چشمگیری از محصولات چارگون در بازار صورت گرفت و توانستیم با سازمان‌ها و وزارتخانه‌های تاتیرگذار در اقتصاد کلان کشور، پروژه‌های بزرگی را تعریف کنیم که قطعا باید بتوانیم توان مضاعفی را برای پوشش مناسب این پروژه‌های ملی به کار بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: معتقدم آینده برای شرکت چارگون روشن است و می‌توانیم سهمی بزرگ در توانمندی کشور و بهره‌وری سازمان‌ها داشته باشیم.
رییس هیات مدیره چارگون همچنین به اقدامات متهورانه چارگون در همراهی با موسسه خیریه همگام اشاره کرد و افزود: در این موسسه، یکسری از فعالیت‌های معمول خیریه‌ها مانند تهیه و توزیع بسته‌های متنوع مهر، شب یلدا، نوروز، مشارکت در امور خیریه برای اقشار آسیب‌پذیر از جمله کودکان دیابتی و افراد توانیاب انجام داده‌ایم؛اما یکی از کارهای شاخص‌مان، راه‌اندازی کمپین 11 ایران بود که خوشبختانه با همراهی بسیار خوبی از سوی مردم همراه شد.
وی ادامه داد: این کمپین با هدف آگاه‌سازی عموم مردم از توانمندی‌های 11 درصد از جمعیت کشور به راه افتاده است و مجموعه توانیابانی را در برمی‌گیرد که به دلایل مختلف در جامعه کمتر دیده می‌شوند.
وی یادآورشد: برگزاری مسابقات بوچیا بین توانیابان و افراد غیرتوانیاب فعال در حوزه آی تی و همکاران چارگون به بهانه گرامی‌داشت هفته معلولین، نمونه‌ای از فعالیت‌های کمپین 11 ایران برای آگاهی‌رسانی درباره ضرورت حضور توانیابان در جامعه بود که با استقبال چشمگیری همراه شد و قهرمانان پاراالمپیکی کشورمان مانند زهرا نعمتی و زهرا حسینی در آن حضور یافتند و از فعالیت‌های این کمپین حمایت کردند.

اشتراک گذاری :