شاهین طبری موسس و رییس هیات مدیره شرکت چارگون روز گذشته در همایش کارآفرینی در بستر IT که در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد به عنوان اولین سخنران درباره چگونگی موفقیت این شرکت پس از 15 سال فعالیت و همچنین نحوه شروع به کار آن سخنرانی کردند. شاهین طبری در ابتدا نقش سرمایه‌گذار اولیه را مهم برشمرد و از افرادی که در هسته اولیه تیم چارگون به عنوان افراد کلیدی نام برد که با داشتن ایده‌ای که از بررسی و خلاء بازار به دست‌آمده بود، توانستند با پشتکار و تلاش بسیار زیادی به موفقیت دست پیدا کنند.

در تیم چارگون پارامترهایی مانند توانمندی‌های مختلف، ایمان به کار همدیگر، تمرکز در طول زمان روی هدف را به عنوان موارد اصلی این تیم نام برد. در قدم بعدی مدیریت و رهبری تیم از مواردی بود که شاهین طبری به آن پرداخت و هم‌افزایی، احساس مالکیت همه اعضا، شفاف بودن اطلاعات، مسئولیت‌پذیری در تیم، همسو بودن و همچنین  سبک متفاوت در تیم رهبری چارگون را به عنوان شاخصه‌های ویژه این تیم نام برد. ایشان در ادامه با بیان نگاه تیم چارگون به بازاریابی مراحلی مانند کشف خلاء بازار، تعریف و تمرکز روی مخاطب، تعریف محصول، تعریف خدمات و همچنین مدل درآمدزایی را به عنوان سرفصل‌هایی اصلی در خصوص مسیری که این تیم برای موفقیت در زاه خود طی نموده است نام بردند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

این سمینار از ساعت 14 تا 18 با سخنرانی میهمانان ویژه‌ای همچون نازنین دانشور بنیانگذار سایت تخفیفان ، عطا خلیقی مدیرعامل شرکت پویاسافت و از موسسین پرشین‌بلاگ، آیت حسینی معاون ارزیابی شرکت شناسا و ابوالفضل علیخانی موسس و مدیرعامل شرکت آب‌سکون برگزار شد و در انتها میهمانان به بحث و تبادل نظر در خصوص فضا و شرایط کارآفرینی در بستر IT پرداخته و به سوالات مورد نظر پاسخ دادند.

 

اشتراک گذاری :