پرش به محتوای اصلی

ارایه شاهین طبری در همایش کارآفرینی در بستر IT درباره موفقیت تیم چارگون

شاهین طبری موسس و رییس هیات مدیره شرکت چارگون روز گذشته در همایش کارآفرینی در بستر IT که در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد به عنوان اولین سخنران درباره چگونگی موفقیت این شرکت پس از 15 سال فعالیت و همچنین نحوه شروع به کار آن سخنرانی کردند. شاهین طبری در ابتدا نقش سرمایه‌گذار اولیه را مهم برشمرد و از افرادی که در هسته اولیه تیم چارگون به عنوان افراد کلیدی نام برد که با داشتن ایده‌ای که از بررسی و خلاء بازار به دست‌آمده بود، توانستند با پشتکار و تلاش بسیار زیادی به موفقیت دست پیدا کنند.

در تیم چارگون پارامترهایی مانند توانمندی‌های مختلف، ایمان به کار همدیگر، تمرکز در طول زمان روی هدف را به عنوان موارد اصلی این تیم نام برد. در قدم بعدی مدیریت و رهبری تیم از مواردی بود که شاهین طبری به آن پرداخت و هم‌افزایی، احساس مالکیت همه اعضا، شفاف بودن اطلاعات، مسئولیت‌پذیری در تیم، همسو بودن و همچنین  سبک متفاوت در تیم رهبری چارگون را به عنوان شاخصه‌های ویژه این تیم نام برد. ایشان در ادامه با بیان نگاه تیم چارگون به بازاریابی مراحلی مانند کشف خلاء بازار، تعریف و تمرکز روی مخاطب، تعریف محصول، تعریف خدمات و همچنین مدل درآمدزایی را به عنوان سرفصل‌هایی اصلی در خصوص مسیری که این تیم برای موفقیت در زاه خود طی نموده است نام بردند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

این سمینار از ساعت 14 تا 18 با سخنرانی میهمانان ویژه‌ای همچون نازنین دانشور بنیانگذار سایت تخفیفان ، عطا خلیقی مدیرعامل شرکت پویاسافت و از موسسین پرشین‌بلاگ، آیت حسینی معاون ارزیابی شرکت شناسا و ابوالفضل علیخانی موسس و مدیرعامل شرکت آب‌سکون برگزار شد و در انتها میهمانان به بحث و تبادل نظر در خصوص فضا و شرایط کارآفرینی در بستر IT پرداخته و به سوالات مورد نظر پاسخ دادند.

 

مطالب مرتبط

چارگون و نمایشگاه الکامپ
چارگون و نمایشگاه الکامپ

بدون شک الکامپ بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات در سطح کشور است که هر ساله برگزار می‌شود. اما با نگاهی به ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

محیط کار دیجیتالی
محیط کار دیجیتالی

راه‌اندازی پورتال داخلی جدید چارگون بهانه‌ای شد تا مطلبی بنویسم در مورد پورتال‌ها و در مفهوم کلی‌تر محیط‌های کاری دیجیتال. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.