پرش به محتوای اصلی

کارشناس مسئول کامپیوتر دانشگاه علوم پزشکی تهران: هوشمندسازی دیدگاه در حوزه بهداشت و درمان تحول‌آفرین است

نرم‌افزار جلسات دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی تهران

کارشناس مسئول کامپیوتر دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: پروژه هوشمندسازی سیستم منابع انسانی دیدگاه در حوزه بهداشت و درمان و ارائه گزارش‌های بالادستی تحول‌آفرین است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

سحر ایازی شاملو در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون، پروژه هوشمندسازی سیستم منابع انسانی دیدگاه در حوزه بهداشت و درمان را اقدامی تحول آفرین دانست و گفت: مهمترین دستاورد این سیستم، کاهش خطای کاربران است.
وی ادامه داد: پروژه هوشمندسازی اقدام تاثیرگذاری است که فکر می‌کنم باید از ابتدای پروسه پیاده سازی سیستم‌های دیدگاه، راه‌اندازی می‌شد تا از بسیاری کاستی‌ها و نواقص جلوگیری کند.
کارشناس مسئول کامپیوتر دانشگاه تهران با بیان اینکه «جلوی ضرر را از هر جا که بگیریم منفعت است» گفت: با بهره‌برداری از هوشمندسازی سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه چند اتفاق مهم در جمع‌آوری اطلاعات و دسته‌بندی آنها رخ می‌دهد که از مهمترین آنها می‌توان به کاهش خطای کاربران در ثبت اطلاعات و در نتیجه ارائه آمار و اطلاعات دقیق و مرتب به نهادهای بالادستی به ویژه وزارت بهداشت و درمان اشاره کرد.
وی همچنین ابزار پیشرفته گزارش‌گیری در سیستم هوشمند منابع انسانی دیدگاه را از دیگر مزیت‌های آن دانست و افزود: با این ابزار می‌توان گزارش‌های دقیق‌تر و کارآمدتری را در اختیار مدیران قرار داد.
شاملو یادآور شد: دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال 1390 تا کنون از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه‌های مختلف استفاده می‌کند.
وی ادامه داد: به دلیل نگاه توسعه‌ای و بهبود امکانات و قابلیت‌ها که نسبت به مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه وجود دارد در هر مرحله از همکاری خود با چارگون از نرم‌افزارهای جدیدی استقبال و آن‌ها را به ساختار دانشگاه علوم پزشکی اضافه کرده‌ایم.
کارشناس مسئول کامپیوتر دانشگاه تهران با بیان اینکه مجموعه دیدگاه قابلیت بهترشدن را همواره داراست، گفت: خوشحالیم که در هر به روزرسانی این نرم‌افزارها قابلیت جدیدی به آنها افزوده می‌شود.
به گفته وی در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی تهران از نرم‌افزارهای مختلف راهکارهای اتوماسیون اداری، منابع انسانی، زیرساخت، مدیریت فرآیندها، دیدگاه همراه و پایشگر بهره می‌برد.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.