پرش به محتوای اصلی

 قهرمانی چهارمین دوره جام فوتسال چارگون به تیم شاپرک رسید

چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون «یادواره همکاران جانباخته در سانحه هوایی تهران-یاسوج» با قهرمانی تیم فوتسال شاپرک به کار خود پایان داد.

مسابقه فینال چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون روز پنج‌شنبه یکم اسفندماه در حضور تماشاگران بین دو تیم فوتسال بیمه سرمد و شاپرک برگزار شد که در یک بازی مهیج نتیجه بازی 2 بر یک به نفع تیم فوتسال شاپرک، رقم خورد.
جوایز تیم‌‌های اول و دوم درچهارمین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون را آقای فرزاد رحمانی- مدیرعامل چارگون به کادر فنی و اعضای تیم‌ها اهدا کرد.
از سوی کمیته اجرایی مسابقات به تیم اول علاوه بر جام قهرمانی و مدال، 4 و نیم میلیون تومان هزینه نقدی و به تیم دوم نیز علاوه بر جام و مدال، 3 و نیم میلیون تومان جایزه نقدی به اضافه جام مسابقات، اهدا شد.
در ادامه دو تیم فوتسال معاونت علمی ریاست جمهوری و اکتوورکو نیز مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند که با اهدای مدال و جام قهرمانی از حضورشان در این دوره مسابقات، تقدیر شد.
محمدمهدی زارعی- برگزارکننده چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون تاکید کرد: در این دوره با وجود تعداد کمتر تیم‌های شرکت‌کننده نسبت به دوره‌های قبل، مسابقات از سطح کیفی خوبی برخوردار بود.  به خوبی می‌شد میزات رشد کیفی برخی از تیم‌ها که از دوره اول تا به حال در جام فوتسال چارگون شرکت داشته‌اند را دید. علاوه بر این، میزان استقبال شرکت‌های دارویی از مسابقات این دوره، قابل توجه بود.
وی ادامه داد: درخواست‌های زیادی برای حضور تیم‌های فوتسال غیراز مشتریان چارگون برای حضور در جام داشتیم که همچنان ترجیح دادیم تا این جام را فقط بین مشتریان خودمان برگزار کنیم. امیدواریم بتوانیم برای دوره پنجم جام فوتسال را در دو سطح مشتریان چارگون و تیم‌‌های غیرمشتری برنامه‌ریزی و برگزاری سوپر جام چارگون را اجرایی کنیم.
زارعی با بیان اینکه آرامش، رعایت زمان‌بندی و نظم و ترتیب مسابقات مهمترین اصل برای برگزاری مسابقات بود،‌ یادآورشد: چارگون با برگزاری موفق چهارمین دوره مسابقات فوتسال بار دیگر تلاش کرد تا در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، در کنار سازمان‌های مشتری‌ قرار بگیرد و ارتباطات، همکاری و همراهی با آنها را در سایر حوزه‌ها غیرکاری نیز توسعه دهد تا ضمن فضایی تازه از تعاملات و ارتباطات،‌ امکان شبکه‌سازی و تعامل سازمان‌های مشتری با یکدیگر نیز فراهم شود.
به گفته وی، تیم‌های شرکت نیزاز میزان پایبندی چارگون به قوانین و برگزاری منظم مسابقات بدون هرگونه چالش و نابهنجاری رضایت دارند و این موارد را بارها به کمیته برگزار کننده منتقل کرده‌اند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.