تداوم پروژه آموزش نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه‌های پیام نور کشور

مدیران و کارشناسان مالی دانشگاه‌های پیام نور 3 استان، امروز چهارشنبه چهارم بهمن‌ماه در پروژه آموزش نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه در سراسر کشور،‌ حضور یافتند.

آموزش نرم_افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور

به گزارش روابط عمومی چارگون، آموزش بهره‌برداری از نرم‌افزارهای انبار و حسابداری انبار، مدیریت اموال و خرید و تدارکات راهکار لجستیک دیدگاه با حضور مدیران و کارشناسان مالی استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، استان فارس و کارشناسان سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور در تهران برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی در دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، خانم‌ها عارفه خدادادی و پریسا سوهانی از کارشناسان راهکار لجستیک چارگون، سرفصل‌های آموزشی را به مخاطبان ارائه کردند و به سئوالات آنها پاسخ دادند.
پروژه برگزاری کارگاه‌های آموزشی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور به دنبال انعقاد قرارداد همکاری این دانشگاه با شرکت چارگون و استقرار 3 نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت، خرید و تدارکات و انبار و حسابداری انبار دیدگاه در ۵۰۰ مرکز اصلی و واحدهای فرعی آن، طرح ریزی و اجرا شده است.
به گزارش روابط عمومی چارگون، برگزاری کلاس‌های آموزشی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور از ۲۵ مردادماه آغاز شده است و آموزش محورهای مختلف چگونگی کارکرد سیستم و بهره‌برداری از نرم‌افزارها در ادامه آن عملیاتی شده است. بخشی از این کارگاه‌های آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس و بخشی دیگر با حضور کارشناسان استقرار راهکار لجستیک دیدگاه تشکیل شدند.
مدیریت متمرکز استانی و ستادی، کاربری آسان و همچنین ارتقای بهره‌وری از طریق فرآیندهای بهینه نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه در این مجموعه‌ بزرگ کشوری را می‌توان از دستاوردهای این پروژه دانست. علاوه بر این،‌ آسان‌سازی فرآیند پشتیبانی و حل مشکلات مشتری در صورت بروز هرگونه اختلالی به ساده‌ترین روش از دیگر مزیت‌های استقرار نرم‌‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور خواهد بود.
لازم به ذکر است که نرم‌افزار انبار و حسابداری دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم مصرفی و نرم‌افزار خرید و تدارکات مکانیزاسیون فرآیندهای واحد تدارکات در سازمان‌های دولتی و خصوصی را برعهده دارند.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,