پرش به محتوای اصلی

تداوم پروژه آموزش نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه‌های پیام نور کشور

آموزش نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور

مدیران و کارشناسان مالی دانشگاه‌های پیام نور 3 استان، امروز چهارشنبه چهارم بهمن‌ماه در پروژه آموزش نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه در سراسر کشور،‌ حضور یافتند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
آموزش نرم_افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور

به گزارش روابط عمومی چارگون، آموزش بهره‌برداری از نرم‌افزارهای انبار و حسابداری انبار، مدیریت اموال و خرید و تدارکات راهکار لجستیک دیدگاه با حضور مدیران و کارشناسان مالی استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، استان فارس و کارشناسان سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور در تهران برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی در دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، خانم‌ها عارفه خدادادی و پریسا سوهانی از کارشناسان راهکار لجستیک چارگون، سرفصل‌های آموزشی را به مخاطبان ارائه کردند و به سئوالات آنها پاسخ دادند.
پروژه برگزاری کارگاه‌های آموزشی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور به دنبال انعقاد قرارداد همکاری این دانشگاه با شرکت چارگون و استقرار 3 نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت، خرید و تدارکات و انبار و حسابداری انبار دیدگاه در ۵۰۰ مرکز اصلی و واحدهای فرعی آن، طرح ریزی و اجرا شده است.
به گزارش روابط عمومی چارگون، برگزاری کلاس‌های آموزشی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور از ۲۵ مردادماه آغاز شده است و آموزش محورهای مختلف چگونگی کارکرد سیستم و بهره‌برداری از نرم‌افزارها در ادامه آن عملیاتی شده است. بخشی از این کارگاه‌های آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس و بخشی دیگر با حضور کارشناسان استقرار راهکار لجستیک دیدگاه تشکیل شدند.
مدیریت متمرکز استانی و ستادی، کاربری آسان و همچنین ارتقای بهره‌وری از طریق فرآیندهای بهینه نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه در این مجموعه‌ بزرگ کشوری را می‌توان از دستاوردهای این پروژه دانست. علاوه بر این،‌ آسان‌سازی فرآیند پشتیبانی و حل مشکلات مشتری در صورت بروز هرگونه اختلالی به ساده‌ترین روش از دیگر مزیت‌های استقرار نرم‌‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور خواهد بود.
لازم به ذکر است که نرم‌افزار انبار و حسابداری دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم مصرفی و نرم‌افزار خرید و تدارکات مکانیزاسیون فرآیندهای واحد تدارکات در سازمان‌های دولتی و خصوصی را برعهده دارند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.