مدیران و کارشناسان مالی دانشگاه‌های پیام نور 3 استان، امروز چهارشنبه چهارم بهمن‌ماه در پروژه آموزش نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه در سراسر کشور،‌ حضور یافتند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
آموزش نرم_افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور

به گزارش روابط عمومی چارگون، آموزش بهره‌برداری از نرم‌افزارهای انبار و حسابداری انبار، مدیریت اموال و خرید و تدارکات راهکار لجستیک دیدگاه با حضور مدیران و کارشناسان مالی استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، استان فارس و کارشناسان سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور در تهران برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی در دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، خانم‌ها عارفه خدادادی و پریسا سوهانی از کارشناسان راهکار لجستیک چارگون، سرفصل‌های آموزشی را به مخاطبان ارائه کردند و به سئوالات آنها پاسخ دادند.
پروژه برگزاری کارگاه‌های آموزشی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور به دنبال انعقاد قرارداد همکاری این دانشگاه با شرکت چارگون و استقرار 3 نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت، خرید و تدارکات و انبار و حسابداری انبار دیدگاه در ۵۰۰ مرکز اصلی و واحدهای فرعی آن، طرح ریزی و اجرا شده است.
به گزارش روابط عمومی چارگون، برگزاری کلاس‌های آموزشی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور از ۲۵ مردادماه آغاز شده است و آموزش محورهای مختلف چگونگی کارکرد سیستم و بهره‌برداری از نرم‌افزارها در ادامه آن عملیاتی شده است. بخشی از این کارگاه‌های آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس و بخشی دیگر با حضور کارشناسان استقرار راهکار لجستیک دیدگاه تشکیل شدند.
مدیریت متمرکز استانی و ستادی، کاربری آسان و همچنین ارتقای بهره‌وری از طریق فرآیندهای بهینه نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه در این مجموعه‌ بزرگ کشوری را می‌توان از دستاوردهای این پروژه دانست. علاوه بر این،‌ آسان‌سازی فرآیند پشتیبانی و حل مشکلات مشتری در صورت بروز هرگونه اختلالی به ساده‌ترین روش از دیگر مزیت‌های استقرار نرم‌‌افزارهای لجستیک دیدگاه در دانشگاه پیام نور خواهد بود.
لازم به ذکر است که نرم‌افزار انبار و حسابداری دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم مصرفی و نرم‌افزار خرید و تدارکات مکانیزاسیون فرآیندهای واحد تدارکات در سازمان‌های دولتی و خصوصی را برعهده دارند.

اشتراک گذاری :