دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با بهره‌گیری از 3 وب ‌سرویس مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، ســــامانه پذیرش و پیگیری نامه‌های دانشگاه (سپند) را برای کاهش مراجعه مخاطبان خود راه‌اندازی کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
سامانه سپند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی مازندران
سامانه سپند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی مازندران

میترا عباسی-مسئول واحد نرم‌افزار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در گفت‌‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: شاید بتوان گفت برای نخستین بار در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، توانسته‌ایم با استفاده از 3 وب سرویس دیدگاه، زمینه کاهش مراجعات حضوری مردم به دانشگاه را فراهم کنیم.
وی ادامه داد: سامانه پذیرش و پیگیری نامه‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران (سپند) با استفاده از وب‌سرویس‌های ثبت ‌نامه، پیگیری فایل‌ها و برگشت اطلاعات مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه از یک ماه پیش در پرتال دانشگاه فعال شده و مخاطبان دانشگاه می‌توانند به راحتی نامه خود را ثبت کنند و منتظر دریافت جواب از شهر یا حوزه مربوطه باشند.
به گفته عباسی، آموزش کاربران مراکز شهرها و حوزه‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران و راه‌اندازی دبیرخانه مرکزی آن از جمله اقداماتی است که برای بهره‌برداری از این سامانه انجام شده‌اند.
مسئول واحد نرم‌افزار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران خاطرنشان کرد: خوشبختانه ویژگی‌های زیرساختی و انعطاف‌پذیری مجموعه نرم‌افزارها و وب سرویس‌های دیدگاه در عملیاتی کردن سامانه سپند بیشترین یاری را به ما رساندند.
گفتنی است؛ دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مشتریان قدیمی چارگون است که کاربران آن در حال‌ حاضر از نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه در حوزه‌های اتوماسیون اداری، منابع انسانی، ‌مدیریت فرآیندها، مالی، زیرساخت و دیدگاه همراه بهره می‌برند.

اشتراک گذاری :