پرش به محتوای اصلی

آخرین خبرها از محصول BPM دیدگاه در گفت‌وگو با کارشناس مسئول استقرار مدیریت فرآیندهای چارگون؛ ابزاری که بوروکراسی را مدیریت می‌کند

کارشناس مسئول استقرار مدیریت فرآیندهای چارگون از رونمایی محصول BPM دیدگاه تا دیماه امسال خبرداد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محسن سیف محمدی در گفت وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: محصول BPM متناسب با آخرین استاندارهای روز دنیا و برای پشتیبانی از مدل‌های اطلاعاتی متنوع طراحی و ارائه خواهد شد به گفته وی، این محصول در بستر مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه پشتیبانی می‌شود و موجب می‌شود تا نرم‌افزار ما فوق العاده دینامیک‌تر و پویاتر شود.
وی یادآورشد: bpmn یکی از زبان‌های نوشتن فرآیند است که همه فرآیندهای تجاری را مطابق با یک ساختار استاندارد می‌‌توان پیاده‌سازی کرد و برای همه قابل فهم است .
سیف محمدی با بیان اینکه BPM دیدگاه قابلیت ورود به کلیه‌ کسب و کارها به ویژه حوزه صنایع را نیز خواهد داشت، گفت: ‌در حال حاضر BPMS دیدگاه در حوزه‌های دانشگاهی و دارویی، ساختارهای پزشکی و بهداشتی مثل بیمارستان‌ها و همچنین شرکت‌های خصوصی بسیار فعال است.
وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با ابزار جدید BPM که به زودی به دیدگاه اضافه می‌شود در حوزه‌ صنعت نیز نسبت به گذشته فعال‌تر شویم و مشتریان بیشتری را جذب کنیم.
کارشناس مسئول استقرار مدیریت فرآیندهای چارگون با اشاره به استقبال سازمان‌های مشتری از BPMS دیدگاه افزود: در حوزه فروش حجم مشتریانمان نسبت به سال گذشته به شدت افزایش پیدا کرده و صف استقرار پروژه‌ها طولانی شد‌ه‌اند که همین امر موجب توسعه تیم مدیریت فرآیندها شده است.
وی درباره دلایل این استقبال نیز گفت: تغییر نگرش در سازمان‌ها برای پیشروی به سوی فرآیند محور شدن را می‌توان عامل اصلی استقبال از BPMS دیدگاه دانست.
وی ادامه داد: براساس تصمیمات کلان دولتی، سازمان‌ها باید از کاربری وظیفه‌محور به سمت فرآیند محوربودن تغییر پیدا کنند. این باعث شده تا سازمان‌ها به سمت bpms بیایند تا بتوانند فرآیندهای خود را پیاده‌سازی کنند.
سیف محمدی افزود: در کنار تغییر سیاست‌های کلان، افزایش دانش عمومی درباره bpms و کارکرد آن در پیاده‌سازی فرآیندهای کوچک و مقدمه‌سازی برای رسیدن به فرآیندهای کلان اجرایی در سازمانها موجب استقبال از این محصول شده است.
وی درباره ارزش افزوده محصول bpms دیدگاه در سازمانها‌ی مشتری نیز تاکید کرد: تا قبل از BPMS و تمرکز بر فرآیندهای اجرایی، همه‌ سازمانها وظیفه محور بودند یعنی با یک ساختار اداری افراد بر اساس بوروکراسی سلسله مراتبی، کارها را پیش می‌بردند و مدیران نظارت مستقیم بر کار افراد داشتند.
سیف محمدی خاطرنشان کرد: پس از طرح فرآیند محور شدن سازمانها و تولید ابزارهایی مثل BPMS که به تحقق سیستمی اهداف کلان کمک می‌کرد سازمان‌های زیادی به سمت فرآیندمحور شدن پیش رفته‌اند.
کارشناس مسئول استقرار مدیریت فرآیندهای چارگون اضافه کرد: وقتی یک سازمان فرآیندمحور می‌شود به طور اتوماتیک روش انجام کارها به وسیله فرایند مدیریت می‌شود. پس لازم نیست مدیران مستقیما کار افراد را زیر نظر بگیرند. تنها لازم است که بررسی کند آیا فرآیند در مسیر درست پپیش می‌رود یا نه. به همین دلیل در این جا دیگر روش‌های قدیم بوروکراسی اداری بی‌معنی می‌شود. کارها سریع‌تر پیش می‌رود. بوروکراسی سازمانی کمتر می‌شود و در نتیجه، خروجی سازمان هم بهبود پیدا می‌کند.
سیف محمدی با اشاره به جایگاه محصول BPMS دیدگاه در بازار رقابتی گفت: خوشبختانه bpms دیدگاه در نقطه خوبی قرار دارد و جزو مجموعه‌هایی است که همواره جزو منتخب‌هاست.
به گفته وی، ارزش افزوده زیادی در bpms دیدگاه برای سازمان‌های مشتری نسبت به یک محصول مشابه خارجی وجود دارد و آن هم ارتباط با بقیه نرم‌افزارهای دیدگاه‌ست.
به گفته وی در حال حاضر سازمان‌های بزرگی مانند سازمان میراث فرهنگی، سازمان نظام پزشکی، سازمان غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشکی ایران و معاونت درمان دانشگاه تهران و بسیاری از شرکت‌های دارویی BPMS دیدگاه را برگزیده‌اند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.