شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم افزار مدیریت اسناد از حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه، همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

علیرضا کشاورز، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان پیش از این با هدف ایجاد تحول در ساختار اداری خود نرم‌افزار مکاتبات ۵ از راهکار اتوماسیون اداری، دیدگاه همراه و سرویس‌های دریافت و ارسال ایمیل و فکس را خریداری کرده است.

به گفته وی، نرم‌افزار جلسات ۵ مجموعه دیدگاه نیز انتخاب دیگر مدیران شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان بود که با هدف مدیریت بهینه زمان و کارآمدسازی جلسات این شرکت تهیه و نصب و راه‌اندازی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

کارشناس فروش محصول چارگون تاکید کرد: سیستم مدیریت اسناد دیدگاه که انتخاب جدید مدیران شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان از مجموعه دیدگاه است، با امکان ذخیره‌سازی اسناد، اطلاعات، فایل‌ها و مدارک مختلف ابزاری مطمئن برای ایجاد آرشیوی متمرکز در سازمان‌ها و شرکت‌هاست.

کشاورز افزود: ایجاد بایگانی اسناد به صورت سازمانی و یا شخصی، اشتراک و کنترل دسترسی افراد به آنها،‌ جستجو و دستیابی سریع به اطلاعات و قابلیت گزارش‌گیری پویا از ویژگی‌های برجسته نرم‌افزار مدیریت اسناد دیدگاه‌ست. گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی شرکت چارگون به جناب آقای علی قاسم‌پور واگذار شده است.

درخواست دموی نرم افزارهای دیدگاه در بستر وب و موبایل

اشتراک گذاری :