ارائه نرم‌افزار مدیریت اسناد دیدگاه در شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان

شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مدیریت اسناد از حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه، همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

علیرضا کشاورز، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان پیش از این با هدف ایجاد تحول در ساختار اداری خود نرم‌افزار مکاتبات ۵ از راهکار اتوماسیون اداری، دیدگاه همراه و سرویس‌های دریافت و ارسال ایمیل و فکس را خریداری کرده است.
به گفته وی، نرم‌افزار جلسات۵ مجموعه دیدگاه نیز انتخاب دیگر مدیران شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان بود که با هدف مدیریت بهینه زمان و کارآمدسازی جلسات این شرکت تهیه و نصب و راه‌اندازی شد.
کارشناس فروش محصول چارگون تاکید کرد: نرم‌افزار مدیریت اسناد دیدگاه که انتخاب جدید مدیران شرکت اعتبارسنجی حافظ سامان ایرانیان از مجموعه دیدگاه است، با امکان ذخیره‌سازی اسناد، اطلاعات، فایل‌ها و مدارک مختلف ابزاری مطمئن برای ایجاد آرشیوی متمرکز در سازمان‌ها و شرکت‌هاست.
کشاورز افزود: ایجاد آرشیو مستندات به صورت سازمانی و یا شخصی، اشتراک و کنترل دسترسی افراد به آنها،‌جستجو و دستیابی سریع به اطلاعات و قابلیت گزارش‌گیری پویا از ویژگی‌های برجسته نرم‌افزار مدیریت اسناد دیدگاه‌ست.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی شرکت چارگون به جناب آقای علی قاسم‌پور واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , ,