مدیر منابع انسانی و آموزش شرکت بیمه کارآفرین پس از دریافت نشان سازمان الکترونیکی برتر از سوی شرکت چارگون گفت: از حضور در جمع مشتریان و  همکاران چارگون خوشحالیم و افتخار می‌کنیم که یکی از برترین‌ها در میان آنها هستیم. 

به گزارش روابط عمومی شرکت چارگون، در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون که 18 دی ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد، شرکت بیمه کارآفرین با ارزیابی‌های صورت گرفته از سازمان‌های کاربر مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه نشان سازمان الکترونیکی برتر را دریافت کرد.
این نشان از سوی مدیران چارگون به جناب آقای عبدالرشیدی، مشاور مدیرعامل و مدیر منابع انسانی و آموزش شرکت بیمه کارآفرین اهدا شد.
وی پس از دریافت تندیس سازمان الکترونیکی برتر گفت: این انتخاب و تندیس به همکاران خوب من در حوزه فناوری اطلاعات شرکت، خانم‌ها نادری و رضایی تعلق دارد که زحمت فراوانی در این بخش عهده دار بود‌ه‌اند و از تلاشگران عرصه افزایش نفوذ اینترنت و فعالیت‌های آن در شرکت بیمه کارآفرین هستند.
عبدالرشیدی اضافه کرد: بیمه کارآفرین تا به حال به این افتخار می‌کرد که اولین شرکت بیمه خصوصی در کشور است که مدتی بعد از تصویب قانون تاسیس بیمه‌های خصوصی، فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی تصریح کرد: ما همچنین در بیمه کارآفرین مفتخریم که مبدع بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری در کشور هستیم و از سازمان‌های رسمی به ویژه وزارت اقتصاد و بازرگانی به عنوان یکی از بهترین بیمه‌‌های این  دو عرصه معرفی شده‌ایم.
مدیر منابع انسانی و آموزش بیمه کارآفرین تاکید کرد: خوشحالیم که در بین مشتریان و همکاران شرکت چارگون قرار داریم و مطمئنا بعد از این نیز افتخار می‌کنیم که در بین مشتریان این شرکت هم جزو برترین‌ها هستیم.
شرکت بیمه کارآفرین از جمله کاربران مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه است که تاکنون نرم‌افزارهای مکاتبات و مدیریت اسناد از راهکار اتوماسیون اداری،‌ پایشگر و پایشگر همراه، نرم‌افزارهای پرسنلی و حضور و غیاب از راهکار منابع انسانی و سرویس‌های ارسال و دریافت فکس و تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE در آن استقرار یافته‌اند.
گفتنی است؛ معیارهای انتخاب سازمان الکترونیکی برگزیده را مجموعه‌ای از ویژگی‌های کمی و کیفی شامل چگونگی استقرار سیستم‌ها، میزان بهره‌برداری از نرم‌افزار در سطوح مختلف سازمانی، میزان بومی‌سازی دانش نرم‌افزار در سازمان، رویکرد توسعه سیستم‌ها و همچنین ضریب نفوذ سیستم‌ها در سازمان‌ها، تشکیل داده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

اشتراک گذاری :