پرش به محتوای اصلی

مرور کارنامه 20 ساله چارگون در هشتمین گردهمایی سالانه مشتریان

هفتمین گردهمایی سالانه چارگون

هشتمین گردهمایی سالانه چارگون همزمان با گرامی‌داشت 20 سال حضور مداوم در صنعت نرم‌افزاری کشور و مرور دستاوردهای اثرگذارش در کسب و کارهای ایرانی، برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، هشتمین گردهمایی سالانه مشتریان روز 8 دیماه با شعار «بیست سال اول» در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود.
در این گردهمایی که با 20 سالگی حضور چارگون در صنعت نرم‌افزاری کشور همراه شده، تلاش می‌شود تا ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و دستاوردها، فضای گفت‌وگوی مستقیم بین کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، فراهم شود.
در این مراسم ضمن معرفی دستاوردهای فنی و محصولات جدید از بیست سال تلاش و نقش‌آفرینی خانواده چارگون در حوزه فناوری اطلاعات کشور و اثرگذاری مثبت مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در کسب‌وکارهای ایرانی، گزارشی ارائه خواهد شد.
بنابراین گزارش در حاشیه هشتمین گردهمایی سالانه چارگون، منتخبی از کسب‌وکارهای نوین اینترنتی به ارائه و معرفی خدمات خود خواهند پرداخت تا زمینه آشنایی مدیران و نمایندگان سازمان‌های مختلف با تمامی اجزا و ارکان فناوری کشور ایجاد شود .
هدف چارگون از برپایی این نمایشگاه، ایجاد فرصت تعامل بیشتر بین تمامی فعالان حوزه فناوری کشور و اثرگذاری در هرچه پویاتر و بهتر شدن صنعت آی‌تی و تولیدات آن است.
در این گردهمایی سالانه همچنین مراسم اعطای نشان «سازمان الکترونیکی برگزیده» به 10 سازمان مشتری با تاکید بر همراهی مشتریان تا بهره‌وری کامل، برگزار خواهد شد.
معیارهای نهایی انتخاب سازمان‌های برگزیده را مانند هر سال، ابعاد و حجم پروژه، میزان بومی‌سازی دانش نرم‌افزار در سازمان، چگونگی استقرار سیستم‌ها، میزان بهره‌برداری از نرم‌افزار در سطوح مختلف سازمانی، رویکرد توسعه سیستم‌ها و همچنین ضریب نفوذ نرم‌افزارها در سازمان‌ های کاربر را تشکیل می‌دهند.
هدف چارگون از انتخاب و اعلام سازمان‌های الکترونیکی برتر، پاسداشت تلاش مشتریان در الکترونیکی کردن فرآیندهای سازمانی و ارائه الگوهای برتر برای سایر سازمان‌های مشتری است.
بنابراین گزارش در بخش دوم گردهمایی سالانه مشتریان چارگون نیز 4 کارگاه‌ آموزشی و فنی با رویکردی عمومی‌تر به صنعت آی‌تی کشور، برپا خواهند شد.
برگزاری کارگاه آموزشی تشریح کاربردهای اینترنت اشیا با تدریس دکتر حسین ریاضی، آموزش راهکارهای افزایش همراهی برای تغییرات پایدار سازمانی با حضور امیر مهرانی، کارگاه‌ آموزشی Backup and Disaster Recovery با تدریس مهندس پرویز آقاصادقی و همچنین کارگاه استنادپذیری اسناد و عملیات الکترونیک با تدریس مهندس شاهین نوروزی، پایان بخش برنامه‌های هشتمین گردهمایی سالانه چارگون خواهند بود.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.