پرش به محتوای اصلی

مرکز آموزش و مشاوره چارگون برگزار می‌کند: کارگاه آموزشی «پرورش رهبران سازمانی»

استقبال مشتریان چارگون از کارگاه «پرورش رهبران سازمانی»

مرکز آموزش و مشاوره شرکت چارگون، کارگاهی تخصصی با موضوع «پرورش رهبران سازمانی» را برای مدیران منابع انسانی سازمان‌های مشتری خود، برگزار می‌کند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در این کارگاه تخصصی که روز پنج‌شنبه 4 آبانماه برگزار خواهد شد سرفصل‌های متعدد آموزشی با محور معرفی یکی از معتبرترین چارچوب‌های رهبری و آشنایی با 5 ویژگی عملی و 30 ویژگی رفتاری یک مدیر که می‌تواند یک رهبرسازمانی باشد به حاضرین آموزش داده می‌شود.
آقایان عماد قائنی و مجید کیانپور از شرکت تجربه شاپرک آبی، مدرسان این کارگاه آموزشی خواهند بود. آنها بهترین تجارب بین‌المللی و ایرانی در زمینه پرورش رهبران سازمانی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند تا در طراحی برنامه‌های توسعه‌ای اثربخش در توانمندسازی مدیران، سازمان‌های مشتری چارگون را راهنمایی کنند.
به گزارش روابط عمومی چارگون از آنجا که موفقیت پایدار یک سازمان به وجود رهبرانی توانمند که توانایی تشکیل تیم‌هایی کارآمد و هدایت آنها در مسیر اهداف سازمان بستگی دارد، یافتن افراد با استعداد و پرورش آنان برای پذیرفتن مسئولیت‌های بیشتر و کسب موفقیت ضروری است.
آمارها و مطالعات مدیریتی در زمینه رهبری نشان می‌دهند که در سال ۲015 سازمان‌های مختلف در سراسر دنیا بیش از 50 میلیارد دلار برای پرورش رهبران خود سرمایه‌گذاری کرده‌اند؛ چراکه بعد از همسویی شغل و علاقمندی‌ها، رهبری مهمترین عامل در رضایت کارکنان است؛ بنابراین در اختیار داشتن رهبران توانمند نه تنها منجر به نگهداشت کارکنان سازمان‌ می‌شود؛ بلکه آنها را برای انجام هرچه بهتر وظایف خود تشویق می‌کند.
مرکز آموزش و مشاوره چارگون تلاش دارد تا در راستای مسئولیت اجتماعی خود از طریق اساتید برجسته حوزه آموزش با معرفی ویژگی‌ها و رفتارهای رهبران سازمانی، چگونگی شناسایی افراد مستعد برای رهبری سازمانی، معرفی بهترین تجارب پرورش رهبران سازمانی و معرفی تجربیات پرورش رهبران در سازمان‌های ایرانی و بین‌المللی، سازمان‌های مشتری خود را در تحقق اهداف سازمانی‌شان، همراهی کند.
گفتنی است؛ کارگاه تخصصی «پرورش رهبران سازمانی» ۴ آبان‌ماه در هتل مدیا از ساعت 9 الی 17 میزبان مدیران مدعو از سازمان‌های مشتری چارگون خواهد بود.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.