پرش به محتوای اصلی

مهیار رشیدی سرپرست واحد پشتیبانی منابع انسانی، استراتژی‌های چارگون در این حوزه را تشریح کرد: از حضور در مرحله تست محصول تا تدوین برنامه آموزشی کارشناسان

سرپرست پشتیبانی منابع انسانی چارگون از برنامه‌ریزی برای ارتقای دانش، تخصص و مهارت کارشناسان واحد پشتیبانی چارگون در سال جدید خبرداد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


مهیار رشیدی در گفت وگو با روابط عمومی با اشاره به وجود حس رقابت سالم در واحد پشتیبانی خاطر نشان کرد: وجود این حس علاوه بر اینکه موجب پیشرفت کارشناسان واحد پشتیبانی می‌شود، بر ارتقای سطح کمی، کیفی و افزایش سرعت سرویس‌دهی به مشتریان منجر می‌شود.
وی به یکپارچگی بیشتر واحدهای مختلف چارگون پس از تغییر ساختاری اشاره کرد و افزود: در گذشته به دلیل عدم یکپارچگی ساختاری بین تیم‌های محصول و پشتیبانی، فاصله‌ای وجود داشت که خوشبختانه با قرارگرفتن همه ارکان یک محصول از تولید تا استقرار در کنارهم، این مساله برطرف شده است.
به گفته وی، با برقراری ارتباط دوستانه بین اعضا، تمایل آنها در انجام مسئولیت و در نتیجه درصد پیشرفت کار بالا می‌رود؛ ضمن اینکه واحدهای مسئول در صورت امکان، تیم پشتیبانی را در رفع نیاز مشتریان یاری می‌کنند که این به نفع مشتری و افزایش رضایت‌مندی اوست.
سرپرست پشتیبانی منابع انسانی چارگون به علاقه‌مندی کارشناسان این واحد برای آموزش و یادگیری اشاره کرد و گفت: امسال برنامه جدی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی داریم تا دانش آنها را افزایش دهیم.
وی ادامه داد: معتقدیم اعضای واحد پشتیبانی باید با تیم استقرار همکاری بیشتر و تنگاتنگ‌تری داشته باشند تا در درک ادبیات و ساختار پروژه‌ها به اشتراک برسند، این ارتباط با حفظ هم‌افزایی و همکاری مشترک باعث جلوگیری از تشویش و نگرانی مشتریان از بابت رفع مسائل و مشکلات‌شان می‌شود.
رشیدی یادآورشد: واحد پشتیبانی قائم به فرد نیست و می‌توان آن را به ماشینی در حال حرکت تشبیه کرد که از حرکت باز نمی‌ایستد و تغییری جزئی در آن در روند کار خلل ایجاد نمی‌کند؛ اما دقت در انتخاب پشتیبانان فنی، امری است که همواره باید به آن توجه داشت؛‌ چراکه به اعتقاد من کارشناس پشتیبانی باید مانند یک پرستار دلسوز باشد تا بتواند وضعیت خاص مشتریان را درک و مشکلات آنها را رفع کند.
وی اضافه کرد: فرد پشتیبان باید اهمیت بالای کار خود را درک کند؛ چراکه حفظ مشتری و رضایت او، اصل بسیار مهمی است‌. به همین دلیل باید وقت و انرژی زیادی را صرف آموزش افراد کنیم تا در برخورد با سازمان‌های متفاوت دچار مشکل نشوند.
سرپرست پشتیبانی منابع انسانی با اشاره به نحوه کار تیم پشتیبانی به صورت « محصول به محصول» در گذشته، گفت: از این پس باید زمینه را برای افزایش دانش کارشناسان فراهم کرد تا بتوانند در صورت لزوم کار یکدیگر را پوشش دهند و اینگونه نباشد که هر پشتیبان تنها بر یک نرم افزار مسلط باشد؛ چراکه پشتیبانی، امری تخصصی است که منحصر به یک حوزه نیست و افراد باید بتوانند در همه راهکارها صاحب اثر باشند.
وی در ادامه از اعلام آمادگی تیم پشتیبانی برای شرکت در عملیات تست محصول خبرداد: این امر نیز ابتکار دیگری از چارگون برای آماده‌سازی تیم پشتیبانی در نحوه کار نرم افزار و بهبود و تسهیل پشتیبانی است.
رشیدی خاطرنشان کرد: به اثر گذاری این استراتژی در بسترسازی برای ارائه خدمات متفاوت به مشتریان و افزایش رضایتمندی آنها بسیار امیدواریم.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.