پرش به محتوای اصلی

سهولت و سرعت در مکاتبات بین سازمانی با امکان استفاده دیدگاه از پروتکل ECE

کارشناس مسئول استقرار اتوماسیون اداری چارگون گفت: ایجاد روش مکانیزه برای تبادل الکترونیکی مکاتبات، بین نرم‌افزارهای مختلف نیازی جدی است که سرویس ECE دیدگاه آن را کاملا پوشش می‌دهد.

حامد حاتم در گفت‌گو با روابط عمومی چارگون، ضرورت ایجاد سرویس ECE دیدگاه را تشریح کرد و گفت: پیشرفت در فناوری اطلاعات موجب ایجاد تحولات بزرگی از جمله نظام‌های مکانیزه شده است، از میان آنها سیستم‌های اتوماسیون اداری بخش قابل توجهی از سیستم‌های نرم‌افزاری موجود در سازمان‌های دولتی و خصوصی است که به صورت فراگیر راه‌اندازی شده یا در شرف استقرار هستند.
وی ادامه داد: امروزه بسیاری از سازمان‌ها از نرم‌افزار مکاتبات برای تولید، ثبت و پیگیری مکاتبات خود استفاده می‌کنند، به دنبال فراگیر شدن این نرم‌افزارها که در محدوده سازمانی فعالیت می‌کنند، ایجاد روش مکانیزه برای تبادل الکترونیکی مکاتبات بین نرم‌افزارهای مختلف یک نیاز جدی و اساسی محسوب می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: نرم‌افزار دیدگاه با در نظرگرفتن شیوه‌نامه تبادل الکترونیکی مکاتبات Electronic Correspondence Exchange Protocol سرویسی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است که با توجه به تفاوت‌های بسیاری که در نرم‌افزارهای مکاتبات وجود دارد امکان ارتباط بین آن‌ها را فراهم می‌کند.
کارشناس مسئول استقرار اتوماسیون اداری چارگون تاکید کرد: سرویس ECE دیدگاه با هدف ایجاد سهولت در کار کاربران و نیز سرعت بخشیدن به مکاتبات بین سازمانی به صورت الکترونیکی (بدون کاغذ) به وجود آمده است.
به گفته حاتم، دیدگاه با در نظر گرفتن شیوه نامه ECE بسته‌هایی را که شامل اطلاعات، متن و پیوست نامه است را از سروری به یک سرور دیگر منتقل می‌کند. برای حفظ امنیت تبادل اطلاعات، ملحقات ارسالی به کدهایی تبدیل می‌شوند که از طریق ایمیل به سرور سازمان مقصد، ارسال می‌گردند. در این مرحله مجددا محتوای ارسال شده به کدی تبدیل می‌شود تا نرم‌افزار اتوماسیون اداری سازمان مقصد بتواند آن را بخواند و آنها را به صورت نامه، ثبت و به گردش درآورد.
کارشناس مسئول استقرار اتوماسیون اداری چارگون، شرکت خدمات انفورماتیک و بانک مرکزی را از سازمان‌های موفق در بهره‌برداری از ECE معرفی کرد.
او گفت:‌ شرکت خدمات انفورماتیک و بانک مرکزی تمامی نامه‌هایشان را از طریق ECE ارسال و دریافت می‌کنند و برای ایجاد ارتباط با سایر بانک‌ها از آنها می‌خواهند تا نرم‌افزار اتوماسیون اداری که پروتکل ECE را ساپورت می‌کند،‌خریداری کنند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.