ششمین گردهمایی سالانه شرکت چارگون با عنوان کیفیت زندگی سازمانی 18 دیماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
ششمین همایش
ششمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون

ارتباط و تعامل موثر با مشتریان به عنوان شیوه کارآمد توسعه، همواره در چارگون مورد توجه بوده  و برگزاری گردهمایی‌های سالانه با حضور نمایندگانی از سازمان‌های مشتری برای ایجاد فضای گفتگوی مستقیم با کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، طرح‌ریزی شده است.
امسال نیز ششمین گردهمایی سالانه چارگون با حضور نمایندگان بیش از ۱۲۰۰ سازمان مشتری و با هدف اطلاع‌رسانی درباره محصولات و خدمات جدید چارگون برپا می‌شود.
مدیران و کارشناسان شرکت چارگون در این گردهمایی با شعار «کیفیت زندگی سازمانی» از نقش نرم‌افزارهای سازمانی و مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در ارتقای عملکرد و بهبود فرآیندهای اجرایی سازمان‌های ایرانی سخن خواهند گفت.
بنابراین گزارش، در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون کارگاه‌های آموزشی نیز برای علاقمندان برگزار خواهد شد. موضوعات این کارگاه‌ها را عناوین متنوعی از جمله زیرساخت و امنیت اطلاعات، کارگاه آموزشی نظام جبران خدمات، کارگاه آموزشی اسکرام، بودجه‌ریزى عملیاتى (بودجه‌ریزی بر اساس عملکرد)، BPMN 2، نظام نوین اموال دولتى در حسابداری دولتى تشکیل می‌دهند.
گفتنی است ؛ششمین گردهمایی سالانه چارگون با تقدیر از سازمان‌های الکترونیک برگزیده به کار خود پایان خواهد داد.

اشتراک گذاری :