پرش به محتوای اصلی

نایب قهرمانی تیم فوتسال چارگون در چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک

حضور تیم فوتسال چارگون در مسابقات فوتسال جام انفورماتیک

تیم فوتسال چارگون‌،‌ نایب قهرمان چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک شد.


به گزارش روابط عمومی چارگون، رقابت‌های فوتسال جام انفورماتیک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از روز 7 مهرماه آغاز و جمعه 16 آذرماه با قهرمانی تیم پیشکسوتان انفورماتیک به پایان رسید.
تیم فوتسال چارگون با انجام 6 بازی متوالی و حضور در مرحله فینال در نهایت نتیجه بازی را 3 بر 5 به تیم پیشکسوتان انفورماتیک‌ واگذار کرد و با عنوان نایب قهرمان این مسابقات در جایگاه دوم، ایستاد.
علیرضا کشاورز– سرپرست تیم فوتسال چارگون از تلاش و پشتکار اعضای تیم و حمایت همه جانبه همکاران چارگون تقدیر کرد.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های چندین ساله مدیران ارشد چارگون و همراهی همه دوستان و همکاران علاقمند سرانجام نتیجه داد و توانستیم به عنوان فینالیست در مهمترین مسابقات فوتسال حوزه آی‌تی حضور پیدا کنیم.
وی ادامه داد: همه چیز برای قهرمانی تیم فوتسال چارگون در چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک مهیا بود. ما با تاکتیک و برنامه درست و دقیق به رقابت با تیم قدرتمند پیشکسوتان انفورماتیک رفتیم. شاید بتوانیم بگوییم بخت یارمان نبود و نتوانستیم از چندین موقعیت قطعی خودمان بهره ببریم.
کشاورز اضافه کرد: حضور تیم چارگون در فینال مسابقات جام انفورماتیک دستاورد بزرگی برای ما محسوب می‌شود، زیرا نتیجه چندین سال تلاش پیگیرانه و مداوم همه اعضای تیم را به ثمر نشاند و انگیزه ما را برای تداوم این راه بیشتر کرد.
سرپرست تیم فوتسال چارگون ادامه داد: در آغاز تشکیل تیم فقط 6 نفر عضو داشتیم اما حالا با حضور آقای علی اکبر رضاوندی به عنوان مربی ثابت تیم و تمرین‌های مداوم در سا‌لن‌های مناسب و مجهز به 20 نفر رسیده‌ایم.
وی تاکید کرد: با کسب عنوان نایب قهرمانی، سطح انتظارات از تیم فوتسال چارگون ارتقا یافته است؛ به همین دلیل برنامه جدی داریم که همچنان تمرینات و برنامه‌های خودمان را پیگیری کنیم تا بتوانیم به مقام قهرمانی در مسابقات پیش‌رو دست پیدا کنیم.
گفتنی است؛ چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک با هدف گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی در اعضای خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

شد.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.