پرش به محتوای اصلی

 نشست اینستاگرامی بررسی اهمیت نگهداری سرورها و راهبری حفاظت از اطلاعات

مدیر پشتیبانی فنی چارگون در یک نشست تخصصی زنده در اینستاگرام چارگون با موضوع «اهمیت نگهداری و راهبری سرور و حفاظت از اطلاعات » به سئوالات علاقمندان پاسخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، مهدی زرجویی در یک نشست تخصصی زنده که روز چهارشنبه 27 شهریورماه از ساعت 15 در اینستاگرام چارگون آغاز می‌شود، به سئوالات کاربران پاسخ می‌دهد.
محورهای مورد بحث در این نشست تخصصی را استراتژی تهیه «بکآپ، چگونگی پیشگیری از بروز بحران و افزایش امنیت درRDP » تشکیل می‌دهند.
علاقمندان می‌توانند سئوالات تخصصی خود درباره هریک از محورهای اعلام شده را در زیر این پست به صورت کامنت بنویسند و در این بحث، مشارکت داشته باشند.
اکانت اینستاگرام چارگون با نام کاربری @chargoon قابل دسترسی است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
  • اهمیت نگهداری سرور و امنیت در سازمان‌های کاربر مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه

مهدی زرجویی: در مسائل فنی بویژه در حوزه فناوری اطلاعات مراحلی وجود دارد که مدیران و کارشناس حوزه فناوری اطلاعات خود می‌توانند از عهده برطرف کردن آنها بر‌آیند؛ اما شرایطی وجود دارد که ممکن است سرورهای مرتبط با دیدگاه دچار مشکل شوند و بدون داشتن نسخ پشتیبان مناسب و مطمئن، راهبران و مدیران حوزه فناوری اطلاعات سازمان مشتری و حتی شرکت چارگون از عهده برطرف کردن مشکلات برنیایند.
همیشه اینگونه نیست که سخت‌افزارها مشکل پیدا کنند؛ بلکه گاهی از اوقات ممکن است اتفاقاتی سهوی یا حتی عمدی با قصد نفوذ و خرابکاری در اطلاعات صورت گرفته و یا در حین اعمال تغییرات یا جابجایی داده‌ها، اطلاعات سرور دچار اختلال شوند و یا حتی نرم‌افزارهایی که در سرورها استفاده می‌شوند، اطلاعات نرم‌افزارها را دچار اختلال کنند.
در بررسی اینکه چه زمان‌هایی سرورها دچار اختلال می‌شوند، مشخص شده است  بیشترین سهم در ایجاد این اختلالات را مسائل سخت‌افزاری و پس از آن باج‌افزارها، بد‌افزارها، خطاهای انسانی، مشکلات نرم‌افزاری، بلایای طبیعی و سایر موارد شامل می‌شوند.
وجود چنین اختلالاتی که در برخی مواقع قابل برگشت هم نیستند، فقدان اطلاعاتی بسیار بدی به سازمان‌ها وارد می‌کند که حتی با صرف هزینه‌های گزاف غیرقابل جبران است.
در چارگون برای جلوگیری از این مسائل همواره به همه سازمان‌ها، تدوین استراتژی و نظارت مناسب بر پشتیبان‌گیری را توصیه می‌کنیم که در صورت وقوع هر مشکلی بتوان اطلاعات را با کمترین فاصله مجدداً بازیابی کرد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.