در نشست خبری مدیران چارگون مطرح شد: مشتریانمان را به شبکه‌سازی ترغیب می‌کنیم

 مدیران شرکت چارگون در نشست خبری هفتمین گردهمایی سالانه مشتریان، بر آمادگی مردم برای دریافت خدمات نهادهای دولتی و تحقق دولت الکترونیک در کشور تاکید کردند.

نشست خبری گردهمایی سالانه چارگون

نشست خبری گردهمایی سالانه چارگون

به گزارش روابط عمومی چارگون در نشست خبری شرکت چارگون که به مناسبت برگزاری هفتمین گردهمایی سالانه مشتریان این شرکت روز دوم دی‌ماه در برج میلاد برگزار شد،‌ فرزاد رحمانی بر ضرورت تحول و تغییر نگاه نهادهای دولتی به خدمات الکترونیکی و عمومی‌سازی آنها تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت چارگون بر رویکرد هم‌افزایی و مشارکت نهادهای عمومی و خصوصی تاکید کرد و افزود: در گردهمایی امسال مشتریان چارگون تلاش کرده‌ایم علاوه بر ارائه گزارش دستاوردهای یکساله خانواده بزرگ چارگون،‌ فرصتی برای نمایش توانمندی‌های سازمان‌های مشتری موفق در عرصه خدمات الکترونیکی فراهم کنیم.
او به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مشتریان چارگون اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با حضور بانک آینده، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ‌استانداری تهران، بیمه مرکزی، شرکت کیسون، شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و سازمان امور مالیاتی کشور برپا شده است.
به گفته وی، نمایندگانی از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه با حضور در غرفه اختصاصی خود به تشریح دستاوردهای سازمان متبوع خود در بهره‌برداری از فناوری، مکانیزاسیون فرآیندها و افزایش بهره‌وری سازمانی و جلوگیری از اتلاف هزینه و انرژی پرداختند.
رحمانی خاطرنشان کرد: شرکت چارگون با اختصاص مدت زمانی یک‌ساعته برای بازدید مدعوین هفتمین گردهمایی خود تلاش کرد تا علاوه بر نمایش توانمندی سازمان‌ها در سایه بکارگیری فناوری، ‌فضایی مناسب برای تعامل و هم‌افزایی بین سازمان‌های مشتری فراهم کند.
مدیرعامل چارگون برپایی نمایشگاه دستاوردهای مشتریان را نشانی از عزم راسخ چارگون برای شبکه‌سازی بین مشتریانش دانست و گفت: از حاضران در نمایشگاه خواسته‌ایم تا تنها به دستاوردهای سازمانی خود از طریق نرم‌افزارهای دیدگاه اکتفا نکنند؛ بلکه تلاش کنند تا راهکارهای الکترونیکی خود برای حل چالش‌های سازمانی را در همه حوزه‌ها با بازدیدکنندگان ‌به اشتراک بگذارند.
رحمانی تاکید کرد: در برپایی این نمایشگاه تلاش کردیم تا زمینه حضور نماینده‌ای از همه حوزه‌ها و کسب و کارهای کشور فراهم کنیم تا همکاران و فعالان هم‌حوزه آنها بتوانند از نزدیک با راهکارهای فناورانه در چالش‌های مشابه، آشنا شوند.

در ادامه این نشست خبری، شاهین طبری- رییس هیات مدیره چارگون نیز گزارشی از دستاوردهای یکساله شرکت ارائه کرد و گفت: امسال هم در گردهمایی سالانه شرکت در حوزه محصولات و نرم‌افزارهای جدید و هم در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با دستان پُر، نزد مشتریانمان آمده‌ایم.
او به تشکیل گروه همیاران بحران از سوی موسسه خیریه همگام و چند موسسه نیکوکاری دیگر برای مشارکت در اسکان موقت و دائمی زلزله‌زدگان کرمانشاه و برگزاری رویداد توان‌تک با هدف توانمندسازی توانیابان برای بکارگیری فناوری و اشتغال‌زایی اشاره کرد.
طبری خاطرنشان کرد: تاکید بر گردهمایی توانیابان و کارآفرینان عرصه فناوری و کسب‌وکارهای نوین، ‌تجربه موفقی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی بود که با همراهی بزرگترین برندها و شرکت‌های فعال فناوری در قالب رویداد سه روز توان‌تک در موسسه خیریه رعد برگزار شد.
وی ادامه داد: در حوزه محصولی و زیرساخت نیز چارگون در گردهمایی خود از پروژه‌ای بزرگ با عنوان «زاگرس» رونمایی کرد که شامل معماری جدید برای مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در ‌بستری امن‌تر،‌ چابک‌تر، پایدارتر و بهینه‌تر است.
او همچنین از ارائه چندین محصول جدید نرم‌افزاری در حوزه‌های مختلف خبرداد و گفت: نرم‌افزار جدید تابلوی اعلانات برای پوشش رویدادهای داخلی سازمان و ارائه خدمات به کارکنان، نرم‌افزار پیشخوان ارباب رجوع برای اطلاع‌رسانی دقیق به مراجعین از روند ثبت و پیگیری مکتوباتشان در ادارات و سازمان‌های مختلف، نسخه جدید نرم‌افزار BPMS دیدگاه برای پوشش فرآیندهای خاص منظوره و صدها قابلیت و امکانان افزوده شده در نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه، ره‌آورد چارگون در یک سال گذشته است.
فرزاد رحمانی- مدیرعامل چارگون نیز در پایان این نشست خبری به انتخاب 10 سازمان الکترونیکی برگزیده در گردهمایی سالانه مشتریان چارگون اشاره کرد و گفت:‌ اهدای این نشان از سوی چارگون به سازمان‌هایی که بیشترین بهره‌وری را از نرم‌افزارهای سازمانی دیدگاه داشته‌اند به یکی از بخش‌های جذاب این مراسم سالانه تبدیل شده و دریافت آن در بین سازمان‌ها، جایگاه و اعتبار زیادی پیدا کرده است.
به گفته وی، وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی،‌ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه‌ها،‌ شرکت پاکسان،‌ موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی، شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور، شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر، سازمان بورس و اوراق بهادار، دانشگاه ارومیه و اداره کل فنی و حرفه‌ای استان سمنان، سازمان‌های برگزیده هفتمین گردهمایی چارگون بوده‌اند که در ارزیابی‌های فنی و خود اظهار‌ی‌های سازمانی در مجموع توانسته‌اند رتبه‌های برتر بهره‌وری کمی و کیفی سازمانی را کسب کنند.

برچسب ها: , , , ,