هفتمین جشن کودکان چارگون برای آشنایی با محیط کار، جایگاه شغلی والدینشان و تجربه یک روز شاد و خاطره‌انگیز از سوی کمیته رفاهی شرکت، برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
هفتمین جشن کودکان چارگون
هفتمین جشن کودکان چارگون

به گزارش روابط عمومی چارگون، هفتمین جشن حضور فرزندان کارمندان با هدف آشنایی کودکان با محل کار والدینشان روز یک‌شنبه 18 شهریورماه   در 2 بخش صبح و بعدازظهر، برگزار شد.
در این برنامه که ساعت 9 صبح تا 15 عصر برنامه‌ریزی شده بود، فرزندان همکاران چارگون از گروه‌های سنی مختلف زیر یک سال تا 12 سال به همراه پدر یا مادر خود در چارگون حضور یافتند.
کودکان چارگونی در بخش نخست برنامه‌ها بعد از صرف صبحانه و حضور یکساعته در محل کار و آشنایی با یکدیگر، به همراه والدینشان برای تفریح و سرگرمی به دلفیناریوم برج میلاد رفتند.
انجام حرکات اکروباتیک، کشیدن نقاشی، نواختن ساز دهنی توسط موریس- شیرآبی و آلفا و کاسیا- دو دلفین این مجموعه برای بچه‌ها بسیار سرگرم‌کننده بود. در پایان برنامه نیز بچه‌ها و والدینشان با دلفین‌ها عکس یادگاری گرفتند که در انتهای جشن به عنوان هدیه از سوی چارگون بر روی ساشی چاپ و به آنها اهدا شد.
در بخش دوم برنامه‌ها و بعد از بازگشت و صرف ناهار، گروه تاتری تاک برای بچه‌ها برنامه‌های موزیکال شاد همراه با آوازهای کودکانه و مفرح اجرا کردند که با استقبال آنها همراه بود.
پایان‌بخش هفتمین جشن کودکان چارگونی نیز حضور آنها در واحدهای کاری والدینشان و آشنایی با فضای کاری و تعامل با سایر همکاران آنها در دو ساختمان مرکزی و خدمات مشتریان چارگون بود تا بتوانند به تصویری مثبت و شفاف از محیط کار، موقعیت شغلی و مسئولیت‌های کاری والدین خود دست پیدا کنند.
تعیین روزی برای حضور فزرندان همکاران در محل کار، برنامه‌ای انگیزشی در حوزه مدیریت منابع انسانی چارگون است که شهریور هرسال برای ایجاد رویکرد مثبت در همکاران، ارائه تصویری ذهنی از فضای کار و همچنین نمایش الگوهای متنوع شغلی به کودکان و تاثیرگذاری بر روی آنها،‌ برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.
در 6 دوره گذشته‌ جشن کودکان چارگون نیز برنامه‌های متنوعی مانند قصه‌خوانی، آشنایی با بازی‌های سنتی و قدیمی و کارگاه‌های نقاشی برای بخش تفریح و سرگرمی کودکان طراحی شده بود که با استقبال آنها همراه بود.

روز خوب کودکان چارگون

اشتراک گذاری :